Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hydra SR

    addikt

    válasz Rover623 #4 üzenetére

    Van egy Dell notebookok topic is, amiben már lassan 900 hozzászólás van, és eddig oda írogattak azok is, akik desktophoz kerestek valamit. Szerintem nem baj, ha külön van szedve, bár lehetett volna csak simán ''Dell gépek'' topic is. De nem lett. Ez van:)

    A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

  • Balage-san

    csendes tag

    válasz Rover623 #4 üzenetére

    Hello!

    Fórumban már kérdeztem, de sajnos nem válaszolt rá senki, pedig már azóta 1-2 oldal eltelt, úgyhogy gondoltam, hátha tudsz nekem segíteni, persze csak ha nem nagy kérés, úgyhogy szeretném neked is feltenni a kérdéseket :)

    Sziasztok! Nos, szeretnék 1-2 hosszabb kérdést feltenni, remélem lesz türelmetek végigolvasni és válaszolni rá :D Előre is köszönöm a válaszokat!

    1. Kérdés: Melyik 64 Mb-os videokártya volt a legjobb, ezen méretű kártyák idején? Mekkora és milyen processzor kell hozzá minimum, hogy az teljesen jól ki tudja használni ezen kártya tulajdonságait? Mennyi RAM kell hozzá és mekkora táp? Ma egy ilyen gépet mennyiért lehetne összevásárolni?

    2. Kérdés: Írjatok már légyszi egy olyan pc konfigot, amelyik 2003-2005-ös játékokat 1024x768-as felbontásban, full részletességen és élsimításban teljesen laggmentesen visz. 2006-(2007)-eseket meg mediumon, természetesen laggmentesen. :D Mennyibe kerülne egy ilyen gép nekem?

    3. Most vettem hugom gépébe egy Gainward Nvidia Geforce fx 5500 256 mb ddr agp videokárytát, és nem tudom, hogy proci limites lesz-e. Konfigja: intel pentium processzor 1,6 ghz, 512 mb sd ram (133 mhz), 350 w táp. egyik ismerősöm 2 ghz celeronnal, és 1,8 ghz athlonnal használt hasonló karit és neki működött. én memóriát még akarok vele venni 2x512 mb-ot. jó lesz szted?

    Előre is köszi!

Új hozzászólás Aktív témák