Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ledgeri

    nagyúr

    válasz Montanaxy #3 üzenetére

    Azért IRL rulez!

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

  • AuraSync

    őstag

    LOGOUT blog (1)

    válasz Montanaxy #3 üzenetére

    Nem szorosan a témához kapcsolódik de:

    "emberi kapcsolatokra"


    Nem rég volt munkatársam lett milliomos. (azt most hagyjuk hogyan)
    Vett használtan 25 milláért egy Korvettet. Mondtam neki én biztos nem vettem ilyen autót használtan ráadásul import volt és ha ebbe valami tönkre megy akkor nézegethet.
    De ezt a jószándékú hozzászólásomat a dolgokhoz ő annak vette, hogy leszólom azt az autót mert hogy az én (6 millás) kocsim jobb vagy mi stb stb stb... (megjegyzem én nem vagyok milliomos, de már a 2. új autómat vettem, persze hitelre)
    Azt megbeszétük majd szól ha megjön az autó és én is "kipróbálhatom". (mármint beleülhetek)
    Aztán eltellett kb 1 hónap rá is írtam, hogy miújság a kocsival, erre visszaírja a következőt:
    Miért akarom annyira megnézni hisz azt a írtam, hogy szar nem?
    Na aztán itt felhúztam magam mivel közel sem ezt írtam... aztán leírtam neki még pár sort és ezzel be is fejeztük a beszélgetést meg úgy az egész barátkozás dolgot végleg.
    De miután megkapta a pénzt már akkor észrevettem rajta, hogy teljesen máshogy áll az emberekhez.

    Sajnos nagyon is igaz, hogy a sok főleg a hirtelen jött sok pénz pillanatok alatt tönkre tehet több éves haverságokat is.

    Aztán utólag még olyanokat is hallottam róla, hogy a Korvettjével jár villogni a munkahelyére ahol körbe ugrálják stb stb.

    S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

Új hozzászólás Aktív témák