Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #65675776

    törölt tag

    válasz ati012 #33523 üzenetére

    Azt tudom, de az is csak 300HUF + 0,91% (957,93HUF), nem pedig lendületesen 2.169HUF.

    A kormány által kitalált tranzakciós díj miatt emelkedett 0,2%-ról 0,91%-ra a sarc, de a kártyás vásárlás ugyan úgy díjmentes, hitelkártya esetén meg minden tranzakciós díjat átvállal a bank (legalábbis az OTP). Ezeknek semmi köze nincs ehhez, mert ezt eleve a bank számolná, nem a kereskedő. Vag ymár monitort is csak külföldről érdemes venni, mert postával együtt is olcsóbb, mint az itthoni hiénák hülyeségei miatt helyben?

    mukibuci: Nem húzott le, de nem is fog ha így folytatják. Még nem erősítettem meg a vásárlást. Komolytalan az egész. Alapból gyanús, hogy még PP fizetés esetén is próbálkoznak ilyesmivel.

    tiborandras: A 0,3%-os tranzakciós adó nem 2169HUF lenne, hanem 216,9HUF. Ez lett most 0,6%-ra emelve, ergo 433,8HUF lenne. OK, a Hardverker is eltolta a tizedesvesszőt, de nem úgy, hogy szopassa a vásárlót! Ez szimplán átszabásnak néz ki. És mint írtam, ezt nem a bolt kellene, hogy számolja, hanem a bank. Emellett bele lettek ezek építve a bank saját tranzakciós díjaiba.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák