Hirdetés

Aktív témák

  • guest

    veterán

    Hi All!

    Ma vettem egy GigaByte VTX-E alaplapot amit majd Athlon XP-vel szeretnék vadítani, de a memória vásárlással gondjaim vannak.Természetesen PC2100-es 266MHz-es modulokat szeretnék de ugy hallottam hogy sok múlik a memória időzítésén is. Tehát nem ártana egy CAS2-es modul, de miből derul ki, hogy az adott modul mükszik-e CAS2-es latency-vel? Esetleg rá van irva? Vagy megveszem, kipróbálom és ha megy akkor örülök, ha nem akkor sírok. Örülnék ha valaki segiteni dönteni a topic-kal kapcsolatba. Szoval : Hol? Mennyiért? Milyet? ...

    Udv. : Hege

    prohardver vendég

  • - Hát ez az ami zsákbamacska, vagyis bízni kell az eladóban (jó/megbíható helyen kell venni), hacsak nincs nálad RAM chip katalógus a gyártóktól, ui a chip gyáriszámokba van kódolva hogy milyen...
    - Egyébként elvileg a 7 nanos a jó CL2 133 FSB hez
    - Micron / Hyundai(Hynx) / Siemens(Infineon) / Jobb Samsung nem lehet rossz vétel...

    Nekem Hyundai 256 MB DDR van és a végén a gyáriszámnak -K van ami a katalógus szerint és a VTXE-m (SPD) szerint is CL2/133 -as chip/modul...

    Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Aktív témák