Hirdetés

Aktív témák

  • Daweee

    őstag

    Voltam a MM-ben, elsősorban felmérni a füles helyzetet.
    Van HS-20, 7K, de nincs HPM-70, csak 65, pedig ő is esélyes lehet... Önálló jack átalakító szintén nem volt. A füles osztályon volt sok minden, a Sennheiser CX-300 12K volt, ennyit nem akarok rá költeni. Volt még MX széria, 3-500-ig minden méretben, 5K körül, meg egy-két sony, thomson, stb. Aztán tovább nézelődtem, megtaláltam az eddigi legjobb komplett konfigot, amit ilyen jellegű helyen látni: Q6600, 320-as 8800GTS, 2G ram, P5B, 450-es csifi, 2X320 vinyó. mindezt 339990 ft-ért. Igaz mindenestül össze lehet dobni 300 alatt is, de ez persze azoknak készült, akik ezt nem tudják. Mentem tovább, tekintetem megakadt egy táp dobozán: [link] azt írja: ''Supports Intel Celeron and Pentium 4 and 5'' (bakki nemtudok és jelet írni, a catalyst jön be) szóval ez most hogy van? Pentium 5? Itt valami nagyon el lett nézve, vagy mi maradtunk le? Mondjuk unokatesóm is bizonygatja hogy haverjának P5-ös alaplapja van, de őt leráztam azzal, hogy biztos csak LGA 775-ös Asus, és a típusjelzés P5... Szóval ezek vagy a Penti D-re, esetleg a Penti E2xxx-re utaltak, vagy még a penti 4 fénykorában kitalálták, hogy értékálló legyen a cuccuk, rányomják, előbb utóbb lesz P5 is... hát rábasztak :D De az utóbbi a valószínűbb, mert Athlon 64 az amd vonal teteje, X2-ről nem ír... Hangos gondolkodás off

    :R
    MOD: egyébként meg áldott legyen az N73 gyönyörűszép makrós kamerája :DDD

    [Szerkesztve]

Aktív témák