Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsozenhu

    újonc

    Sziasztok!

    Én is visszakaptam a pénzt! Köszönöm az adminoknak a csoportot.
    Sajnálom, hogy így alakult és nem jött össze az üzlet. Sokunkat talán az rémisztette meg, hogy sok ígérgetés után hírtelen eltűnt. Szerencsétlen esett így utólag, hogy ez történt vele, hogy nem tudott jelen lenni interneten és telefonon, mert ez indította a lavinát. Esetleg az is segíteni tudott volna, hogy ha valaki átveszi a stafétát arra az időre, amíg nem volt elérhető.
    Remélem tisztázza mindenki felé akár a laptopot vagy a visszatérítést.
    Aztán levonva következtetést és tanulva ezekből a dolgokból, folytatja a dolgokat, ahogy tudja. Alapvetően korrektnek tűnik, sok embernél látom már visszakapta a pénzét. Engem alapvetően a sok pozitív értékelés győzött meg nála. Nem tudom, hogy hogyan lehetne javítani az értékelési rendszert, de biztos lehetne. A hardverapró is korrektnek tűnt rögtön megadva a segítséget.

    Korábban volt róla poszt, hogy egy ember írta, hogy tőle visszakerülhetne az oldalra. Én ezt támogatnám, ha rendezi mindenki felé a sorokat. De ez persze az adminok felelőssége. Akár ultimátumot kapva, hogy ha ez még egyszer előfordul, akkor végleges tiltás.

    Annyi javaslatom lenne a hardveraprónak, hogy álláshirdetéseknél nem láttam hardverrel foglakozó csoportot, akár műszerész, szervizes, hardverfejlesztő, villamosmérnök, egyéb… Ez csak egy javaslat, ami nem biztos, hogy helyt álló.

Új hozzászólás Aktív témák