Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bodonyidd

    újonc

    Sziasztok!

    dallasR ,azaz Patriktól próbáltam az alábbi gépet megvenni. Lenovo IdeaPad Gaming 3-15ARH05 - Ryzen 5 4600H - GTX 1650 4GB - Bontatlan - 3 év garancia, 220 ezer forintba kerül teljes áron,ami a külföldi árakkal kb meg is egyezett,csekkoltam párat.(bár hazai viszonylatban olcsó,akkor épp nem a legolcsóbb volt a piacon)

    Az úriember,prémium tag , 2017 óta tag ,48 szakmai, 0 közösségi, 3 piaci, 2 blog és lokál.
    Amikor üzleteltem vele akkor 95+ pozitív értékelése volt,most 124 van.

    Ezt a gépet már régebben is hirdette akkor drágábban,250 ezerért,volt is egy pozitív értékelése ezzel kapcsolatban(2021-03-16). Sok külföldi helyen már kifutó modell/nem kapható(Emagen 289k).

    Volt pár hirdetése ahol a Techzen bolt is látható volt. (Boltunk címe: 1117.Bp.Nádorliget utca 5/A.(Google szerint computer imperium is ezen a címen van) E--beszámoló szerint építőipari a cég,illetve nem nagyon ismerte a google a techzent,a weboldaluk karbantartás alatt volt)

    A gépre 100 ezer forint előleget kért számlázz.hu-val.(Ahol fel van tüntetve a gép pontos specifikációja stb) Az előleget a prémium tagsága ,pozitív vélemények ,illetve fentebb említettek miatt végül elküldtem. (illetve sok véleményben ott volt,hogy visszaadta az előleget stb)

    Állandó hitegetés ment kb 1 hónapig pontosan 06.07-től,hogy mikor jön a gép. 5 munkanapon belül kellett volna jönnie aztán csak nem jött és innen kezdődött a hitegetés. Mindig készségesen válaszolt.
    Most telefonszámán ki sem csöng,nem válaszol az üzenetemre. A hirdetés kitiltott. És nem is járt fent 06.29 17:31 óta,miközben előtte mindig pár órán belül válaszolt.

    24 pont hu n volt fent ,hogy ma hajnalban a rendőrök lecsaptak kamu webshopra,lehet ők voltak azok? Azóta törölték a hírt.

    Rendőrségi feljelentésre kényszerülök ha minden igaz.

Új hozzászólás Aktív témák