Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tyrel

    őstag

    válasz vargalex #791 üzenetére

    Köszi mindkettőtöknek, tényleg ez a nathelper-extra kellett... de hogy ezt honnan kellett volna tudnom az nekem homály... Miért nincs ez benne alapból?

    Én a LEDE doksijában találtam hogy azok a mindenféle kmod-ok kellhetnek (talán főleg a gre), meg hogy a tűzfalat kell piszkálni, de ott ezt a nathelpert egy árva szóval nem említették.

    Nem tudom tényleg IPSec kapcsolat-e, a Windows szerint az, de ez lehet hogy nem jelent semmit... :)) (a szerverét nem én csináltam)

    Visszatérve a DDNS-re, elindítottam, csak minden update-nél azt köpte vissza a no-ip hogy "nochg IP", ami ugye azt jelentené hogy nem történt változás, csakhogy az általa ismert ip nem az volt ami tényleg volt... Újraindítottam a DDNS service-t párszor, hátha sikerül neki updatelni de semmi, aztán unalmamban újraindítottam a routert is és láss csodát azóta szót értenek a no-ip szerverével. :U

    Így hogy a VPN megjavult (köszi még1x) egyelőre mindent tud ami így hirtelen kell, már csak ez az alacsony sebesség böki a csőröm... Ez a bő 500 Mbit tényleg normális egy ilyen CPU-val? :Y

    ...mikor jön az SFE... :F

    [ Szerkesztve ]

    Turenkarn

Új hozzászólás Aktív témák