Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Headless

    őstag

    válasz energiezolee #1779 üzenetére

    Hát egy basic authentikációt "feltörni" lehallgatni nem nagy szám egy egyszerű tcpdumppal kivitelezhető, ha valahogy beékelődik a támadó a routered és te közéd (man in the middle), pl egy nyílt wifi képében, semmit nem fog számítani a 30 karakteres jelszavad, ha csak kimásolja.

    Utána bármit fog tudni az eszközöddel elvégre root shellje van a run command menü alatt még XSS-el sem nagyon kell törődni csak beírni egy rm -r /-t te me nézel mint rozi a moziba. Rosszabb esetben talál fájlokat a hdd-den amit nem szeretnél, pl banki felhasználók/jelszavak, stb..

    Pedig én nem vagyok egy paranoiás típus...

    Közben buildeltem egy újat pár módosítással changelog drivemon... Kipróbáltam de usb3-as eszközömmel (pendrive) rögtön kuka a 2,4GHz, 2.0-assal nincs gond. Ez csak egy pen drive volt kűlső tápossal, rendes árnyékolt usb kábellel nem volt lehetőségem kipróbálni. Mivel openwrt oldalon mint ismert hardveres probléma az usb3 esetén használhatatlan wifi. Nem tudom ezzel ti hogy álltok. Több eszközzel próbáltátok vagy csak egyel és a 08-ban azzal megy amivel az ujabbak nem?

    LEDE - R3G/DIR860l -> https://tinyurl.hu/Ntkb/

Új hozzászólás Aktív témák