Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • woodworm

    veterán

    válasz vargalex #340 üzenetére

    Az írási módszerére vonatkozott.
    A mostani nem túl bőbeszédű readme már kibővített verzió, az elsőben ennyi sem volt. A lényeget a hozzászólásokban napokon keresztül csepegtette, mert kábelen rettentő nehéz bejelentkezni, végigvinni és ezt nem említette, nem konkretizálta mikor telnetelt, és mikor csatlakozott ssh-n. Később kiderült, hogy ő wifin keresztül csatlakozott, úgy tényleg könnyebb.
    A fórumon csak a default partíció mentése szerepel és annak visszaírásával szerinte helyreállítható az eredeti állapot.

    Egyébként már 4 fw-t töltöttem le a linkelt yandex tárhelyről, ezekből csak kettőt tettem fel. Az egyik eleve működésképtelen próbálkozás volt, hogy az uboot recoveryjén keresztül lehessen flashelni. Az elsőben emlékeim szerint a ledek működése volt korlátozott és a wifi power limit táblázatok elég magas értékeket tartalmaztak, lehet a chip nem is tud ilyen tartományban dolgozni, a méréseket ezzel készítettem. Azóta került fel még kettő, az egyikben nincs módosított power limit, a másikban pedig finomított értékek vannak már és állítható a frontledek működése.

Új hozzászólás Aktív témák