Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alpi.

    addikt

    Ha már szóba került a grafika mega zefpées' ! :)
    Még anno csináltam pár screent teszt gyanánt, bedobom, hátha segítséget nyújt valakinek !
    A vgammal, GTX 980 Ti -al 1440p-s felbontásban tesztelgettem.
    Első kép : 1440p natív, [magas / ultra] beállítások. A látvány szép, az fps 20 fölött.... :DDD

    Második konfig : 1440p natív, a globál csúszkát lehúztam medium-ra. A látvány sokat romlott, mondhatni ótvarabb :D, cserébe mozgóképre hajazó képfrissítésbe csúszott át.

    Harmadik típusú találgatásom : 1440p, de [80%-os fix felb.méretezés + AMD FX CAS] + minden ugyan úgy feltolva magas / ultra-ra, mint az első alkalomnál.

    Hoppácska ! Nagyságrendekkel jobban néz ki, mint a globálisan közepes-re húzott verzió, az fps meg kb. ugyan annyi ! :K
    Vitathatatlanul nem a leg ideálisabb a helyszín, de ott lőttem a képeket, ahol az uccsó' mentésem bedobott. Aminek kell szvsz így is látszik. Egy picit kolbászoltam a városba mindegyik beállítással, a képeken mutatott, aktuális érték nagyjából igaz volt végig.
    Minél nagyobb a felbontás, ezeket annál kisebb látvány romlás mellett lehet az efféle' eljárásokat használni. 1440p - 4K -nál, bátran lehet próbálgatni, mert érdemes !

    [ Szerkesztve ]

    https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

Új hozzászólás Aktív témák