Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _ak_

    addikt

    válasz csababarca #19369 üzenetére

    Pont a múltkor volt szó arról, hogy nincs hajós forgalom erre mit látok az egyik küldetés közben:

    Okami szép komótosan úszik el mögöttem. :) Igaz, egy fecske nem csinál nyarat.

    Más. Nem tudom, hogy hogy csinálják sokan, de a végére én nem lettem annyira OP. Mm oké, inkább Netrunner voltam, azzal valóban nem kellett izzadnom, smart assault rifle is kb. be sem melegedett és a többség a földön feküdt.
    Viszont gondoltam kifacsarok még egy pár achievementet a játékból és van az amikor gyorsan kell lelőni 3 ellenséget pisztollyal. A legtáposabb revolverem is "csak" 1050 (DPS) körül sebez, ha nem tudom fejbe lőni az ellent, akkor gyakorlatilag van, hogy 3 golyó is kell sima utcai bandatagba. Rajtam meg 4200 páncél 4xx élet és a shotgun továbbra is nagy ellenségem, zsarukra lövöldözve nagyon hamar a földön találom magam.

    Másodjára shotgun buildet kezdtem el, de az sem valami rózsás, állandóan a menüben craftolom a lőszert, meg MaxDocon élek. Oké még az elején vagyok viszonylag, de akkor is. Kár, hogy a craftolás szintem beragadt.

    Let's begin, de gozaimasu!

Új hozzászólás Aktív témák