Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bélanéni

    őstag

    válasz Alpi. #17016 üzenetére

    Ezzel is teljesen egyetértek. Ha rajtam múlna, kb meg sem említeném, nekem 13 óra játék alatt az tűnt fel, hogy volt 2 enyhébb grafikai bug, meg hogy az AI mintha nem lenne a helyzet magaslatán, de nem is igazán zavart. Tetszettek bóklászás közben a random események, belecsöpentem egy bandaharc közepébe, stb..... Én csak azért tettem félre a game-t, mert túl sokat olvastam. Miközben a W3-at anno megjelenéskor végigtoltam, és egy azaz 1 apró bug sem jut eszembe, hogy találkoztam volna ilyesmivel. Minden tökéletes volt, most olvasom 1-2 hónapja, hogy tele volt bugokkal. Szóval, igen, nagyon felkap mindent az internet népe, hála Istennek! Az viszont 100%-ig elismerhető, hogy XO/PS4 konzolokon egy rakás hulladék az egész, és ott oltári nagyot kamuztak (meglepően jó állapotban van a játék - aha). PC-n már most élvezném, ha nem olvastam volna ilyen sokat. Mindegy, most már várok, mert ez a game nekem 10-évente-1 kategória, lehet már az életemben nem lesz hasonló game, úgyhogy gyomlálják csak.

    [ Szerkesztve ]

    Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

Új hozzászólás Aktív témák