Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • Messa

    tag

    Mindíg úgy éreztem,hogy ki kell próbálnom új dolgokat.
    Ez a BLog írás megtetszett, gondoltam kipróbálom,hogy jókat vidulhassak és nosztaligázhassak ahogy telik-múlik az idő.

    ''Még csak szerda van, hol van még a péntek? :O Lehet,hogy csak az bánt,hogy nem tudok magammal mit kezdeni?

    Dolgoznom kellene,de mivel nem kapok feladatot nincs mit, fura ez a gyakornoki meló. Van,hogy annyi dolga van az embernek,hogy köpni-nyelni nem tud máskor meg csak ül a gép előtt és a nettel múlatja a munkaidőt,mert nincs szükség a segítségére. Ez is egy ilyen nap vagy lassan mondhatom,hogy egy ilyen hét. Unom magam, de legjobban azt sajnálom,hogy nap végén a semmittevés olyannyira felbosszant,hogy az indulataim a szeretteimen vezetem le ami nem egéséges se nekik,se nekem. A legroszabb az,hogy ezzel tisztában vagyok,de mégis megteszem.

    Fel kellene már nőni.más embernek 22évesen családja van én meg mit tudok felmutatni? Semmit! Még 1.5 év és diplomázok,remélem addigra változik a helyzet, legalábbis nagyon remélem.

    Nagyon zavar,hogy egyedül vagyok. Kellene már egy párt talánom magamnak. Soxor gondolok erre,de sajnos ez nem megy elméletben :( Csodát várok és nem teszek érte semmit, jellemző!

    Mert,hogy találhatna magának egy olyan ember párt aki hétközben dolgozik,hétvégén meg otthon ül a gép előtt és War3-azik vagy filmeket néz 22éves fejjel ÚR ISTEN. Na ezért kellene felnőni.

    Tegnap életemben először magamtól mentem el fogorvoshoz. Hál' istennek továbbra is épp minden fogam,de a fogkő eltávolítást nem úsztam meg. Buli volt,hogy nem mentem haza átöltözni így öltönyben csiszolták le a fogam. Még most is tele van homok szemekkel :(((

    Sebaj ha legközelebb ilyet veszek a fejembe ''játszós'' ruhában megyek.
    Hazafele(albit is így hívom,mert egész lakájos) jövet a Westendben összefutottam az EX-emmel és drágalátos új barátjával,nem hibáztatom a srácot a csaj ilyen kurva. De a srác helyében feltenném a fejem egy vonatra is integetnék neki KB. Na sebaj örülök,hogy az életem ''Zsuszi korszaka'' lezárult 3.5 év az életemből erre a nőre,még mindíg haragszom :((( ,utálom ha az emberek nem becsülik meg amit kapnak. Ő is ilyen volt,na ezt inkább majd máskor boncolgatom,de a tegnapi találkozás felkavart, annak ellenére,hogy elintéztük 1-1 Sziával,leálltam volna kicsit dumálni csak a kiváncsiság kedvéért,de vagy 1000 sebből vérzett a szám a fogkő eltávolítás után ami ugye nem egy túl megnyerő látvány lehet beszéd közben.

    Le kellene küzdenem az állandó vásárlás kényszerem is. Tegnap is míg a fogorvosra vártam benéztem a MMarkt-ba és nem bírtam ki,hogy ne vegyem meg előre anyumnak a fa alá a ''Rettenthetetlen'' című dvd-t amire olyan régóta vágyott, most főhet a fejem,hogy hova dugom el a lakásban szentestéig :DD

    2nap és mehetek haza,jó kis hétvége elé nézek. Le kell festeni a ''kis'' szobát,remélem gyorsan kész leszek vele,hogy lazíthassak is kicsit a hétvégén. Naja,majd megint gépezés és filmnézés.SZÁNALMAS! NŐLJ FEL VÉGRE BALÁZS!!!!!

    Ha igaz az,hogy a sors mindenkinek szánt egy párt akkor az én sorsom szemétkedik velem,mert nem mondja meg a párom nevét :O
    Jó lenne már valaki akivel megoszthatom az örömöm és bánatom.

    Na ez kezdésnek talán elég is,mert scrollozhatok majd 1 hétig mire már lesz vagy 50 ilyen terjedelmű ömlengésem. Írány vissza PH!-t olvasgatni. Hú de izgi ez a nap :W

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Hogy szalad az idő,már csütörtök van :C
    Holnap végre mehetek haza.Remélem lesz autó is,mert nem nagy kedvem van 2.5 órát buszozni(kivéve ha nálam lesz a laptop,mert akkor míg hazaérek megnézem a Full Metal Panic végét :DD )

    Reggel 35percet késtem a melóból,mert elaludtam. Hál' istennek nem nagyon tűnt fel senkinek,de ez megint csak azt jelenti,hogy ma se lesz más dolgom a PH! olvasáson kívül ami nem feltétlenül rossz,de (hopp 10perc szünet,menni kell másolni :((( )

    (nah re)úgy nézem igaz az,ha az embernek sokáig nincs dolga felhárobodik ha munkát adnak neki. Remélem tudom halasztani a hétvégi szobafestést,legalábbis anyum hajlandóságot mutat rá, mivel van valami halaszthatatlan dolga a hétvégre és nem tud elmenni festéket választani. Legalább ki tudnám próbálni az UT2K4-et neten. Héten megvettem az eredetit 3K volt,tehát nem vágott földhöz annyira. Kedd este már le is szedtem hozzá a Laptoppal minden map meg addon packot ami kellhet(jó dolog ez a WI-FI kártya ha a szomszéd nem tudja bekonfigurálni a wireless routerét és ingyen tudsz netezni:) )

    Kezd idegelni a hugom hülye Dobberman-ja fél éves az a kutya és szinte szó szerint ki van nyalva a segge. Tegnap is hallom anyum beszél a hugommal telefonon. Hugom panaszkodik,hogy sántít a kutya,mert ki van repedezve a mancsa vagy mi. Anyum meg közli a hugommal,hogy ott a krém a szobámba és kenje be a kutya mancsát AZ ÉN NIVEA KRÉMEMMEL :Y :Y :Y .Bazz pedig én állat szerető típus vagyok,de hogy ilyet,na mind1 nem balhéztam nagyon,mert fölösleges ilyen miadt kiakasztani a családot(de a maradék krémet megetetem a döggel ha hazaérek ;] )

    Jó ez a kis csend itt az irodában! 2 kolegával vagyok 1 szobában ők tök csendben szerződést olvasgatnak csak a billentyűzet kopogása hallatszik,ahogy gépelem a Blogom :P

    Csillapíthatatlan a várárlási mániám kezdek megilyedni :U nézegettem a computermod weblapját és nagyon megtetszettek a costum venti rácsok,de :F ''sajnos'' :F most képes voltam mérlegelni,hogy szükségem van-e egy olyan rácsra. Arra jutottam,hogy nincs,tényleg kellene már nekem egy csaj akire költhetek és akkor talán nem szórnám a pénzt minden szarra :P

    Hihetetlen,hogy a semmiről mennyit tudok írni:),de nem igazán történik semmi érdekes:( hiányzik is rendesen, kezdek beszürkülni :(( Remélem a közeljövőm hoz némi érdekes fordulatot.Jah mégvalami: Tegnap olvasgattam Kidus Blogját és eszembe jutott,hogy vele is jó régen beszéltem :O valszleg már nem is emlékszik rám,mert kb egy 2 éve nem is voltam a Kani közelében,most meg mikor újra War3azni kezdtem Kanin nem tudtam rájönni mi volt a régi accom így kreáltam egy újjat ezzel elvágva azt a pici lehetőségemet is,hogy Kidus emlékezzen rám :O :O Pedig nem is 1X 1v1eztem vele és próbált játszani tanítani,mindíg meg is kaptam tőle,hogy lassú vagyok,mert a click/minute (vagy valami ilyesmi volt) rátám nagyon alacson volt :P .Akkoriban jókat beszélgettem vele és nagyon szimpinek tűnt,kevés az olyan csak akivel iylen jó el lehet peszélgetni főleg egy PC-s játékon belül. A legtöbb csaj akivel eddig találkoztam full nyomi volt ilyen téren,amit előjön a hobbi téma és én a PC-t említem a legtöbbnek elfehéredik a képe és undor jelenik meg rajta. Soha nem értettem,hogy miért ilyen sok csaj. Csak azért,mert én ahelyett,hogy elinnám vagy el buliznám a pénzt WOW havidíjra meg Hardware-re költöm? Ez számomra nagy talány marad. Hú még valami aztán befejezem.

    A Pc-s csajokban is lehet csalódni elhihetitek, még nyárról van egy ilyen történetem,mikor egy campingezés során megismerkedtem egy csajjal és kiderült,hogy nem ítéli el a számítás technikát,mint hobbit sőtt ő is ezzel tölti a szabad idejét. Egész jó kijöttem vele, sokat dumáltunk 1 napot nálam is aludt(nem volt semmi,mivel nem vagyok az a lerohanós típus,bár lehet hogy inkább annak kelett volna lennem). Megnézegette,hogy mi van a gépemen:filmek,ISO-k stb. Össze is válogatott magának párat nagy örömmel ki is írtam neki.Örült neki, ezután hazament azóta nem talákoztam vele és a telefonját se vette fel. Na ennyit erről. Egy biztos többet nem leszek ilyen előzékeny a csajokkal,bár ebben az a bukta,hogy mi van ha valaki megérdemelné? Ez egy ördögi kör és minden negatív tapasztalattal csökken az ember előzékenysége ha valaki ''átveri''.

    Na ez is kicsit hosszúra sikerült :))
    Back to PH!

    Mod:pici hibák :D

    [Szerkesztve]

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉs eljött a várva várt péntek is.

    Bár annyira nem voltam feldobva reggel,mikor konstatáltam,hogy elfeküdtem a nyakam ennél talán már csak a vádli görcs szarabb. :((( :O

    Reggel sikerült felkelnem 6kor ami hasznosnak bizonyult,mert sikerült rendetraknom az albiban,elmosogatni és összepakolni a cuccaim a hazaútra, sőtt még egy borotválkozás is belefért. Így ma nem késtem melóból. Tegnap délután kiderült,hogy ma buszozni fogok,mert anyum hazament az autóval Paksra, nem estem nagyon kétségbe,mert számítottam rá, de hál' istennek a laptopot itt hagyta nekem így a hazafele úton meg tudom nézni a Full Metal Panic utolsó 4 részét, remélem bírni fogja az aksi :DD

    Alig várom,hogy indulhassak haza nem is tudom miért talán ez a hét kicsit betett azzal,hogy szinte nem volt dolgom melóhelyen. Remélem a kövi hét izgalmasabb lesz.

    Húú tegnap voltam a melóhely által szervezett gyakornoki klubban(havi rendezvény),eddig 2-t kihagytam,mert vagy dolgom volt vagy csak szimplán elfelejtettem,de 1 biztos legközelebb is inkább elfelejtem vagy dolgom lesz,mert elég gagyira sikeredett.Gazdasági activityztünk. Mondanom sem kell,hogy eszeveszetten utálom az activity-t beszéd részre még hagyján,de mutogatni meg rajzolni mutogasson megh rajzoljaon akinek 2 anyja volt kb :(((

    Ma még 1 dolgot kell megúszom itt melóhelyen dél körül majd rohangálhatok aláíratni egy S.O.S. fontos papírt a bank NAGY embereivel,pfuj utálok jópofizni nem az én stílusom.

    Ez a nyak fájás kikészít,de majd este jól rápihenek :C
    Mostanában nem álmodtam semmit,de ma reggel úgy ébredtem,hogy valami förtelmesen nagy marhaság keringett a fejemben. Ez érdekes,mert álítólag az ember mindíg álmodik valamit csak ha elég mélyen alszik nem kerül be a tudatába csak a RAM-ba :DDD és ébredéssel wipeolódik. Nah ez most nem történt meg. Néha jó lenne ha azt amit álmodunk ki lehetne nyomtatni vagy képekbe menteni,mert volt néhány elég jó álmom is ;] amik néha még ma is eszembe jutnak. Kellene 1 barátnő :O :O

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Update:

    Már nem is annyira jó ez a péntek :O
    Most beszéltem anyummal,tegnap hazafele jövet Szekszárdról a 3 ajtós Peugeot 206osunk hátsó ablak úgy gondolta,hogy berobban hál' istennek anyum nem ilyedt meg annyira,hogy lerántsa az autót az útról.

    + ha ez nem lenne elég a hugom monitorja is eldurrant(14'' Deawoo kb 6-8éves) így most az enyémet használja(LG 17'' F700B Flatron) hétvége így vicces lesz,mert az otthoni tartalék montior egy 12'' 4 szürke színárnyalatos Noname. Előre felkészültem,hogy hugom ki lesz akadva,hogy ő Ragnarokozni akar,bezzeg ez is most történik nem hét közepén,hogy lehessen másik moncsit venni.

    +A nyakam már a másik oldalon is fáj,komolyan menten elkaparom magam.

    Most,hogy így jó hapsisan kisírtam magam megyek vissza dolgozni. :W

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    A tegnapi nap vége se volt kutya :(((

    Hazafele jövet BP.-ről Dunaújvárosnál valami baleset történt és elterelték a forgalmat így a szokásos 2óra 20perc helyett 4óra volt a hzazút Pestről. Tehát a péntek számomra egy eléggé szar nap volt. Este még felpakoltam az UT2K4-et minden addonnal és el is indult, viszont kicsit furcsállom,hogy 800X600 minden lowban is akad a gépemen,nem tudom mi lehet a baj.

    Ma délután 2 körült keltem illetve anyum keltett,hogy illene lenne már előmászni az ágyból(pedig csak hajnal 2ig voltam fent :B ). Sikerült is kimásznom az ágyból és újra rádöbbentem,hogy fáj a nyakam :O .

    Megreggeliztem és leültem a gép elé War3-azni. Aztán gondoltam kéne csinálni valami hasznosat is így befejeztem a szobám festését(nem volt nagy meló,mert alig volt vissza pár négyzetméter,de így végre jó az összkép). Nagy találmány az illatosított falfesték :)

    Most,hogy túlvagyok a festésen és meg is kajáltam visszaültem a gép elé.Valszleg megyek vissza war3azni és reménykedek,hogy este lesz UT2K4-es PH! szerver. Hugomnak találtam itthon egy szuper no name 14'' moncsit így hál istennek visszakaptam a sajátom :R .

    Baromi szar,hogy holnap ilyenkor már kezdhetek pakolni a visszaútra(BP.)Holnap után ilyenkor meg már megint a melóban fogok ülni:(

    Rövidek a hétvégék :O :O még így is,hogy szinte nem is csinálok semmi,mi lenne ha programjaim is lennének hétvégre :F

    [Szerkesztve]

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Eljött a vasárnap is :O

    Kb 30perc és indulunk vissza BP-re. Nem vagyok oda a visszaútért. Most meg főleg nem,hogy teleettem magam jó kis csülökpörkölttel,ilyenkor az ember inkább egy jó kis film meg pihi csábítja nem az autózás.

    A hétvége a szokásos ''unalmas'' módon telt gép meg házimunka,jövő hétvégén tuti nem úszom meg a szobafestést,de karácsonyig meg akarom csinálni a dolgot a szekrény és a nemhasznált cuccok betelepítésével 1ütt.

    Remélem összejön a pénz egy 72cm-es TVre akkor a ''mozi'' szoba is kész lenne,aminek örülnék,főleg,hogy szakadásig vásároltam magam DVD filmekkel+vagy 40et kiírtam a gépről(biztonsági másolat :C :D )

    Jövő héten remélem sikerül beszerezni a hugomnak az ''új'' monitort ami igazából használt lesz de 21'' és ''önfeláldozó'' módon szerintem le is fogom nyúlni,mivel a hugom számgép asztala nemhiszem,hogy elbír egy 40kg körüli moncsit. Megkapja az én LG-met én meg a 21''-t. Hú már előre örülök,hogy milyen lesz azon filmet nézni :C :C

    Szombat körül megjön a hugom karácsonyi ajándéka is postán. Hál'' istennek utána elmondhatom,hogy én már túl vagyok a karácsonyi bevásárláson. Ez egy jó dolog, ami rossz benne az az ,hogy most dugdoshatom az ajándékokat szentestéig amit meg utálok,de ahogy szokták volt mondani,minden jóban van valami rossz.

    Mai nap főleg azzal telt,hogy segítettem anyumnak főzni.A reggel 9 órás kelés is kitolódott 11ig :C . Így telt ez a mai nap,már csak fel kell menni BP-re és holnap megint meló :((( . Az egyetlen pozitívum,hogy jövőhét végén fizu :C ,bár 2007 augusztus 31-ig nem akarok költeni,örülök,hogy gyűlik a tandíjam ami meg a gyakornoki idő végén a tandíjon felül marad elköltöm valami luxuscikkre pl egy új gép vagy egy plazma TV :)) Normális ember ezt férre tenné,de ilyen vagyok én.Bezzeg ha nő lennék tuti nem lennének ilyen gondjaim.

    Nah megyek bepakolok az autóba és irány BP.Remélem egy jó hét elé nézek :)

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Hát így a munkaidő vége felé sikerült egy kis időt szakítanom a mai bejegyzésemre :DD

    Ma volt dolgom bőven,reggel úgy indult a nap,hogy egy 10kg-os papírtömeg landolt az asztalom amivel ezideáig foglalkoztam,de így legalább szinte elrepült ez a nap. Reggel időben keltem,nem is késtem el. Eddig nem is olyan rossz ez a nap(kopp-kopp-kopp :D ),de várjuk ki a végét,meló után valszleg megnézem a használt moncsikat a Makrotex-nél,mert érzem,hogy megint kezd előtörni a vásárlási mániám :((( ,bár mot attól nem kell félnem,hogy eredményes is lesz,mert erősen kétlem,hogy megvennék egy 40kg körüli moncsit amit autó nélkül kéne átcipelnem a városon. Inkább a válogatást tűzöm a mai napra. Anyum a csütörtököt vagy pénteket jelölte meg,hogy el tudunk menni a moncsiért így mivel ma bedobtam 2 KV-t érzek magamban még annyi erőt,hogy kiválasszam a kiínálatból a legmegfelelőbbet.

    Addig-addig mesterkedtem,hogy gyakorlatilag magamnak fogok monitort választani,mivel a hugom számgép asztala amúgy sem bírna el egy ilyen 40KG körüli ''szörnyet''.

    Szűk másfél óra és indulhatok is,bár be kell vallanom kicsit skeptikus vagyok,mivel 120K körüli moncsit használtan 18Kért árulják,ezért előre félek a minőségtől,de meglátjuk. Szerintem 1 sétát megér a dolog. El kell kezdenem lelkileg felkészülni,hogy hétvégén festeni kéne. Meg kéne már csinálnom ha fel akarom otthon gyorsítani a mozi szoba berendezését. Remélem az autó ablaktörése meg ez a monitor ''pukkanás'' nem küldi a túlvilágra a karácsonyi TV vásárlás lehetőségét. Na majd kiderül. Egy biztos:nagy tv+5.1-es hangrendszer+DivXes DVD playa = egy régi álom :))

    Elkezdett foglalkoztani,hogy leszokjak a dohányzásról és visszamenjek a konditerembe edzeni,mivel itt a bankban ingyen megtehetném. Ezzel tennék az egéségemért nomeg növelném annak az esélyét,hogy észre vegyenek a csajok,nem is lenne rossz :) Hajrá Dagi :C Tehát 1éves távaltba céljaim: TV szoba+hasonlítani a 2002-2003as önmagamra :R

    Na megyek átolvasom kicsit PH!-t is mert eddig még nem volt rá se időm se lehetőségem.

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Kedd

    Tegnap még odaértem a Makrotexhez ahol árulják a használt Samu moncsikat, megnéztem a portékát és jól kikérdeztem az eladókat is. Nagyon meggyőzőtt a dolog és úgy döntöttem: Nekem kell egy ilyen moncsi;) Csütörtökön vagy pénteken el is megyek érte,mert addigra leszek autó közelben. Szívem szerint 2dbot vennék egyböl és akkor megoldóda az otthon állandóan fennálló monitor probléma,arról nem is beszélve,hogy az LG-m a hangjából ítélve nemsokára ujból el fog durranni :(((

    Jó indult a napom bár kicsit elkéstem,de volt dolgom eddig,remélem nem fogom szétunni magam. Tök lázba hozott ez a monitor téma :C +közeledik a karácsony,néha rám is tör ez a karácsonyi hangulat. A havat hiányolom,sőtt a hideg se nagyon erölködik,mondjuk ez a gáz számlánkra nézve nem egy nagy probléma. Jó lenne ha úgy lenne tél,hogy nem kéne gázszámlát fizetni,mit is beszélek most pont úgy van tél :Y Az albival jól jártunk,mert egy tásasházban van és mind oldalról,mind alulról más lakások veszik körül így szinte be se kell kapcsolnunk a fűtést,mert a szomszédok gondoskodnak a mi albink fűtéséről is a falakon keresztül :DD

    Le kéne tennem a cigit,de olyan nehéz. Kellene valami motiválció,mondjuk egy barátnő aki nem tudja elviselni a dohányfüstöt. Vagy csak egy poroltó amivel pofánküldöm magam ha rám jön a bagózhatnék :DDD Lényeg a lényeg mire aktív kereső leszek úgy istenigazából le kell tennem a cigit,mert falnak fogok menni ha még arra is költeni kell. Habár ez a veszély még nem fenyeget nem árt felkészülni.

    Képtelen vagyok mostanság úgy igazán jól érezni magam, ami bosszant mivel minden feltétel adott hozzá. Nincsenek eget rengető problémáim és ellát az élet minden földi jóval(kivéve egy társat :O ),de mégsem érzem magam boldognak. Lehet,hogy el vagyok kényeztetve vagy csak hisztis lennék. Ohh well time will tell!

    Lehet be kéne tennem pár fotót magamról ebbe a BLogba hátha valami jó csaj is olvassa akinek esetleg megtetszek. :DD :DD (bilibe lóg a kezem,bazz)

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Hát ma olyan ''mégakkorsemenjkihafontosdolgodvan'' idő van full ködös meg nyirkos. Úgy nézem idén kimarad a tél :Y

    Reggel kicsit elcsúsztam a keléssel pontosan 25percet késtem,de mint eddig soha most sem lett tragédia. Még jó,hogy itt a bankban szinte mindíg csak fél 9kor kezdődik a nap,addig mindenki csak mászkál mint a zombik nyomja a KV-t meg a reggelit.

    Tegnap úgy döntöttem,hogy megválok a World of Warcraft accomtól igaz fájó szívvel teszek így,de nincs rá már se időm,se kedvem és egy kis pénz sem jönne jól még így karácson előtt. Igaz már kész vagyok az ajándék vásárlással,de soha nem lehet tudni,hogy mit hoz a jövő,mint pl az autó múlt héten :(((

    Nem is tudom,hogy menyiért kéne eladnom olyan 20K körül jó lenne érte kapni,na majd kiderül 1 érdeklődőm már van is hála a PH! apróhirdetés rovatának :C

    Ha minden jól megy ma elmegyünk a 2db Samu moncsiért,legalábbis anyum megígérte tegnap,hogy mára előáll az autóval,hogy el tudjuk hozni azt a 2x28kg-nyi csodát :DD Húú már látom is milyen más lesz a világ 21''-on. Bár,ahogy anyum ismerem péntek délutánig nem fogunk a bolt közelébe menni,mert tuti mindíg közbenjön majd valami. Sajnos már ismerem annyira a családom :O Na sebaj lassan itt a péntek is ami fizut és a hétvégét is jelenti.Remélem jobban sikerül majd,mint a múlt heti péntekem :U

    Uff el is felejtettem,hogy hétvégn még festeni is kellene,pedig már kezdtem magam jó érezni a hétvégvel kapcsolatban :P

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Tegnap sikerült bevásárolni a szörnyetegekből(21'' Samsung 1100P Plus) egyből 2-t is. Remélem jó vásárt csináltam,ha elmennek min 5 évet nagyon jó jártam. 1 a hugomnak 1 nekem(jó tesó vagyok :C :C ). Kicsit sajnáltam már,hogy a 14''oson kínlódott és most hogy eldurrant átment 12''-ra nah most majd nézhet mint a lukinyúl 21''on :))

    Kezdem érezni a hétvégét :DD

    Tegnap elvittük az albiba a 2 moncsit este még le is teszteltem az 1iket a laptoppal,ma ha végeztem melóban kipróbálom a másikat(bár a bolban mind 2 működött,de most jól szemügyre tudom majd venni). Nem mintha attól tartanék hogy hibás (amúgy is van rá 1 éva gari),de jobb ha kiderül ha bármi baja van itt BP-en mintha hazavinném Paksra és azonnali gond esetén hozhatnám vissza BPre :(((

    Szombaton el kell mennem a hugom karácsonyi ajándékáért( Terratech Razor Mystify Mamba(egy egér)) a postára,nem lnne jó elfelejteni,mert nem örülnék ha össze baxnák a postán.

    Anyumnak tegnap előadtam,hogy itt a Bank konyháján milyen jól főznek és elő is adtam neki,hogy ma Pacal lesz(amitől undorodok,de anyum imádja). Viszek is neki 1 adagot,itt figyel a dobozkájában,fujj apám de ocsmány kaja :((( na mind 1 nem nekem kell megenni :DD

    Egész dél előtt fénymásoltam a melóban valami hűdefontos szerződést. 3 példányban,de nagyon macerás volt főleg hogy a Canon IR 5500-as típusszámmal megáldot nyamvadék ipari fénymásoló több papírt rágott szét mint ami kiadott :W ,de legalább eltelt a délelött :C

    Jön a karácsony megálíthatatlanul!
    Anyum már fel is készített lelkileg,hogy a hugomat fel akarja hozni BP.-re egy kis karácsonyi bevásárlás erejéig. Ez sajnos azt jelenti,hogy én szájtátás helyett ülhetek otthon a hülye kutyával,hogy kapjon enni meg ,hogy ki tudjon menni WCzni :W Sebaj ez legyen a legnagyobb bajom a jövőben.

    Az ünnepek másik jele a vigyorgó mikulás(a szemben lévő céges mikulás csomagból amit ma osztanak)

    Back to PH! olvasgatás :))

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Újra péntek,hát ez a hét is jó gyorsan elrepült. Hál' istennek :R

    2-ig meló aztán írány haza és este már 21''-on fogok filmet nézni :))

    Holnap meg kelhetek időben,mert 10ig van posta szombaton és el kéne hozni a hugom egerét+át kéne ugrani az autóért Szekszárdra,mert hét közben az is elkészült. Így nemtom mennyi idő marad elkezdeni a festést :U

    A hét is pörög mint a fene a hétvégéről nem is beszélve.Valszleg kiveszem szabinak a 2 ünnep közötti időt és rápihenek az újévre.22-2ig az majdnem 2 hét lenne ami nem hangzik rosszul. :))

    Tegnap semmi extra nem történt anyum örült a pacalnak és jól be is kajált belőle:) Mai nap nagy valószinűséggel pangás lesz,de nem bánom mivel ma csak 2ig tart a munkaidő és ezt fél lábon is ki lehet bírni,ülve meg főleg :B

    Kéne egy fodrászt kerítenem,mert kezdek egy Yetire hasonlítani :Y
    Egyenlőre ennyi, megyek egy kicsit pasziánszozni,hogy múljon a munkaidő :P

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Most keltem :))

    Pontosabban reggel 8 kor,de a 4 órás éjszakai alvás miadt délutánra be kelett iktatnom egy csendespihenőt,hogy ne aludjak be este 7re.

    Megjött a hugom karácsonyi ajándéka a postán,hál' istennek nem sérült meg(mindíg is tartottam kicsit a posta csomagszálítási módszereitől).

    Tegnap este beüzemeltem a 2 moncsit nagyon fure volt 1.-re,de kezdem megszokni atom jó ez a 21'' szinte nézelődnöm kell ha be akarom látni az egészet :C

    Most kicsit beültem a gép elé és megyek kicsit war3azni, aztán kéne még főzni is egy kicsit, pontosabban berakni a sütőbe a húst :DDD Anyum lefeküdt pihenni addig gépezhetek kicsit nyugodtan. Autót is elhoztuk szekszárdról,de úgy nézem a festés megint tolódik 1 hétvégét egyre roszabb a szájízem emiadt,mert tudom hogy meg kellene csinálnom,de ha mást nem majd a 2 ünnep között,mert azt úgy is ki akarom venni szabinak.Az majdnem 2 hét lenne,nam majd meglátjuk,hogy mit hoz a jövő.

    Hugom idegel nagyon:meg se köszönte a monitort ami szerintem bunkóság,mióta csak hétvégén találkozok vele tök megváltozott,nem lesz ez jó így :( ,de most nincs időm nevelgetni csak nagyon zavar,hogy rám se hederít mikor itthon vagyok, csak ül a hülye gépe előtt és Ragnarokozik meg MSN-ezik egész hétvégén,de sebaj ha így folytatja kövi héten nevelő szándékkal kiveszem a ramokat a gépéből aztán lesz 1 hete gép nélkül,hogy elgondolkodjon arról,hogy miről is szól egy családban élni,mert az,hogy tartsa a markát az tökéletesen megy neki :(((

    Nah mára ennyi,most megyek kicsit gamelni :D

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Megint Vasárnap van és pakolni kéne BP.-re.

    Most fejeztem be a kókusz golyó gyártást és a fele anyag a körmöm aladt maradt(lehet lassan le kéne vágni,mert nagy?:) Telekajáltam magam édes-savanyú mártásos rizzsel tehát készen állok egy új hétre.

    Hétvégén kipróbáltam én is ezt a torrentet életemben 1X komolyabban és bejött a dolog :C Ezzel a BiTlord nevű klienssel kezdtem szerencsétlenkedni,de gyorsan működésre tutam bírni.

    Csöngettek,de fel nem kelek megnézni,hogy ki az ha idegen a kutya intézi :)) ,már hallom is hogy meg van kergülve :(((

    Nah emelem a hátsóm megyek pakolni,áttöltöm anyum laptopjára a hét közben szemrevételezésre szánt filmeket,elugrom boltba aztán irány BP.

    A festés megint elmaradt,de kisdobos becsület szavamra megcsinálom a 2 ünnep között :U ,ha megkapom a szabit. Jah még valami:Megnéztem a 4 Tesó című filmet és csak ajállani tudom. Kellően brutális,de lehet rajta röhögni meg sírni is. Nem egy mai film,de nekem nagyon bejött.Kövi hét közben asszem megnézem az új weeds részeket is,mivel most Január 22ig nem lesz új Prison Break rész :O :O :O

    Nah irány a szenvedéseim színhelye:Budapest :P

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Hát tegnap este végülis 1edül jöttem fel BP.-re a Peugeot-tal,mert anyum kitalálta,hogy ő még otthon marad,mert van valami halaszthatatlan dolga és majd utánam jön busszal.

    Nem is kell mondanom,hogy anyum nélkül az út BP.-re 2óra helyett alíg másfél volt,melettem szól,hogy nem volt forgalom és jók voltak az út viszinyok is így nyomhattam neki,mint a vakegér :C

    Reggel iszonyú csúnyán elaludtam 1x felkeltem a telefonomra fél 7 kor utána lenyomtam az ébresztőt és visszafeküdtem.Nem is kell mondanom,hogy fél 10kor keltem :Y Gyors készülődés után 3/4 11re be is értem a bankba ahol a nyúzást elkerülendő Bp.-i halaszthatatlan dologra hivatkoztam :B utálok hazudni,de mit volt mit tenni elevenen elégettek volna kb. na jó tuti nem,de nem akartam bevallani,hogy ilyen gyökér vagyok,hogy így elaludtam :U

    Így gyakorlatilag majdnem ebédre értem be,jó rövid lesz így ez a nap :))
    Ha végeztem a melóval irány valami bolt aztán beszerzek egy ébresztő órát olyan jó hangosat és ,mint otthon jó távol fogom rakni az ágytól,hogy fel keljen kelnem ha ki akarom kapcsolni az otthon is bevált,mert ha az ember kibújuk a jó meleg ágyból a ''hideg'' szobába bizony kicsit magához tér és mérlegeli,hogy mi lesz ha visszafekszik :)

    Tegnap még indulás előtt pont lejött torrentről a Marvel:Ultimate Alliance nevű 2006 novemberi játék ami nem kis meglepetésemre egész jól sikerült.Lényege,hogy a Marvel képregényekből ismert összes jó és gonosz szuperhőst 1 story erejéig összesíti(pl:Superman,Spiderman,Thor,Captain Amerika,Magneto,Venom stb.).140 szuperhőst és gonosz ellenfelet sorakoztat fel és nagyon jópofának tünt mivel 4 ember játszhatja+van internetes része is.Lehet veszek egy usb-s game padot hozzá és akkor javíthatom a kapcsolatom a hugommal ha vele játszom ki addig is legalább egy kis időt együtt tölthetünk. A héten intézek egy gamepadot ;) (tudom,tudom megint a vásárlási láz,de mit tegyek :O )

    Ez a hét se le túl extra már előre látom,de napról napra közeledik a karácsony és a majdnem 2 hét szabi ami jól fog jönni,mert megcsinálhatom otthon azokat a dolgokat amiket már 1 ideje tolok magam előtt,lásd:festés,pakolás,zuhanyfüggöny és 2 lámpa+1 konektor felszerelés és egy pár képet is fel kéne fúrnom,ha ezzel mind elkészülnék jól indulna az újév :R

    Apropó újév kicsit már előre be vagyok depizve,hogy otthon fogok ülni egyedül,de hát nem vagyok az a bulizós fajta :O ,megint csak arra tudok gondolni,hogy milyen jó lenne egy barátnő aki eltöltené velem a szilvesztert vagy elrángatna valahova bulizni.Nah nézd csak már megint magamat sajnáltatom.
    Akkor már inkább vissza PH! meg utána nézek annak az usbs gamepadnak.

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Ma is elaludtam :W bazz lassan elkezdek gyanakodni,hogy mégis rokonaim a mormoták :Y

    Tegnap nagyon nyomott estém volt.Utálok 1edül lenni anyum közölte,hogy még nem tudja,hogy mikor jön föl BP.-re mert kicsit besűrűsödtek neki otthon a dologk és le kéne zárnia pár munkát.

    Munkahelyen megint a semmittevés dominál. A logitech usb-s controllerről letettem,mivel 10K ért dobálják és annyit nem szándékozom adni érte,mivel abból már sokkal értelmesebb dolgokat is lehetne csinálni. Utálom magam,ha nem szórnám a pénzt minden szar apróságra,hanem összegyülyteném vehetnék nagy baromságokat :DD

    Az igazat megvallva inkább a dohányzásról kéne leszoknom,de egyenlőre nem találok semmit ami elterelné a figyelmem. Pedig ott sokat spórolhatnék az tuti. Már nem is várom a hétvégét sem,mivel már előre tudom,hogy semmi hasznosat nem fogok csinálni szokásomhoz híven csak átalszom az egészet aztán jöhetek megint BP.-re. A hátam közepére sem kivánom ezt az életmódot,ráadásul elforulnak tőlem a barátok is olyan hülye piti indokokkal,hogy fel kell ismernem,hogy soha nem is voltak az igaz barátaim. Fatális baromságnak érzem ezt az állandó pénz körül forgást is,de ez van,mert az ember 1 lépést se tud megtenni nélküle,apropó ma bérletet is vennem kell :W

    Este valszleg megint egyedül leszek és a TV-t fogom bámulni. Hurrá :(((

    Ismerkednem kéne,de a jelenlegi életvitelemmel ez lehetetlen feladat. Tehát változtani kéne a dolgaimon.Régen sokat chateltem arra visszatérhetnék,de nem sok értelme lenne hétvégén chatelni,mert annak úgy van értelme ha az embernek minden nap van rá min 1 órája. Akkor lehet ismerkedni így meg nem tehát az is kiesik,járhatnék bulizni hétvégén,de egyedül? Na és az is pénzbe kerül. Vannak emberek akik vágynak a magányra nah egy ilyen emberrel cserélnék az tuti.

    Szét unom magam és elegem van a világból keddet mindenkinek!(és még szemét is vagyok,mert ilyeneket kívánok :P )

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Ma is elaludtam VOLNA,ha anyum nem hív fel reggel :R

    Így beértem időben 1x a héten :W Teganp este megint 1edül voltam amitől már rendesen herótom van,de ha minden igaz ma jön fel anyum és nem kell magammal beszélgetnem :P

    Haladunk már 2-en is érdeklődnek a WOW account iránt,remélem 20 körül elviszik,mivel jó lenne még 1 kis pénz karácsony előtt és így vissza tudnám tenni azt a pénzt amit nagy vásárlási lázamban ''elszórtam''. Na majd kiderül,hogy mit hoz a jövő,mindenesetre jövő héten felhozom a WOW-ot hátha sikerül eladni.

    Ma is a semmittevés lesz az úr.Utálom ezt a folyamatos semmittevést munka címén,szivem szerint bemennék a főnökhöz,lecseszném az asztalra a tel számom és mondanám,hogy hívjon fel ha kell valamit csinálni,mert addig haza megyek és kifestem a szobám.

    Tegnap kalandos utam volt hazafele,mert a 2es metró vonalán valami vénembert ledarált a metró így körbe mentem,de legalább kevesebbet ültem egyedül az albiba.Este megnéztem a 2 korházas sorozatot(Vészhelyzet+Grace Klinika). Jó volt 1 kis kikapcsolódás a hétköznapból,de nézzük a jó oldalát,már hét közepe van és ha minden igaz hétvégén kapok egy pár új progit meg filmet,tehát le fogom kötni magam.A 2 ünnep közötti szabim sincs már veszélyben(egyenlőre),mivel az addigra szánt menót az ígéretek szerint sikerült előbbre hozni.(Lekopogom:KOPP-kopp-KOPP).

    Mindjárt itt a karácsony is,de a hangulatom közel sem karácsonyi.Megjöhetne a hó idén karácsonyra az biztos sokat dobna a dolgon. Nem is tudom mikor volt utójára olyan ''igazi'' karácsonyom. Jónak mondható szilveszterem meg már legalább 5-6 éve nem volt. De ennek ellenére továbbra sem vonz,hogy elmenjek és leigyam magam. Asszem idén is inkább az otthon szilveszterezést választom. Alkohol és mások nélkül :W Szánalmas!!!

    Még az időjárás is pártol ebben a hülye hangulatban.Legalább sütne a nap vagy szakadna a hó bánom is én ,de ez a szürkeség ezzel a félkabátos idővel kikészít. Ehhez az is hozzájárul pl,hogy ma is mikor reggel melóba jöttem a buszon láttam egy 16-18 körüli fiatal párt a srác kb egy belzebub a csaj meg olyan szép volt,hogy csak néztem. Ilyen nőkből van hiány akik képesek a küllem mögé nézni. Az a rossz az egészben,hogy egyre jobban torzul a világ és én meg nem kellek senkienk :O Lehet orvoshoz kéne fordulnom,mert az önsanyargatás betegség :(((

    Alág várom a szebb napokat,mind meteorológiai,mind lelki értelemben.
    Back to PH!

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Bár most nincs túl sok időm,meg máshol jár az agyam megejtem a mai bejegyzésem is.

    Holnap ilyenkor már úton leszek hazafele.Úgy néz ki lesz egy nyugodt hétvégém egyedül család nélkül. Töröm a fejem egy proci+alaplap cserén ,de főleg azon,hogy ezt hogy oldjam meg null-szaldósan.

    Nah majd kiderül ha végre utolérem a hardware guru ismerősöm,muszály magam lefoglalni valamivel ha nem akarok begolyózni,bár csinálhatnék hasznosabb dolgokat is.

    Estére már nem leszek egyedül,mert felér anyum BP.-re hál' istennek :R

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Újra itt a péntek :R :R

    1 Óra és indulhatok vissza az albiba aztán pakolás+miegymás és indulhatok haza. Népligetnél még össze kell szednem haverom aki hoz jó filmeket meg gameket :DDD

    Remélem időben hazaérek,holnap meg kutyázhatok 1000el még anyumék BP.-en karácsonyi bevásárolnak :((( Sebaj kibírom,estére úgyis hazakeverednek(ajállom nekik vagy eladom a kutyát kilóra :DD ''kóbásznak'')Hétvégén beizzítom ezt a Torrent témát és beszerzem a Karib Tenger Kalózai 2. részét,mert arról eddig lemaradtam,pedig sokan istenítik és úgyis rég láttam már jó filmet.

    Tegnap főtt a fejem,mert majdnem vettem egy használt konfigot aztán úgy döntöttem,hogy inkább gyülytök még és nem bocsátkozom használt cuccok vásárlásába. Így jövő évre tolódik a gépvásárlás,ha addig nem jön valami csaj akire rákölthetem a spórolt pénzem :DD

    Egész türhető idő van és tegnap anyum is felért BP.-re így ma reggel 10 perccel munkaidő előtt beértem!!!!! :Y :Y :Y El se hittem :D

    [link]ezzel kötöm le magam nagy unalmamban:már 13as szintű Tünde harcos-mágusom van.''Táp mi? :DDD ''

    Nah eltolok 1 cigit aztán lassan meglépek és irány hazaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.....E.T. :))

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Szombat és Vasárnapi bejegyzés elmaradt :O

    Sebaj,szombaton egész nap a kutyával kínlódtam még anyumék vásárolgattak BP.-en.Nem volt 1 1xű menet,de túl vagyok rajta.1 biztos:Soha többet nem maradok otthon 1edül a kutyára vigyázni,mert egy kész agyrém az az állat. Este még átjött haver és a Marvel Ultimate Alliance-ben lenyomtuk multiban az első 2 Act-et.Jópofa game egész megtetszett. Laptopjáról játszottunk,második monitornak rákötöttük a 21'' Samsungom és én a hugom Logitech game padjáról toltam,jó volt na.Hajnali 5 kor le is feküdtem vasárnap :DD

    Ezzel ki is nyírtam a vasárnapom,mert délután 5kor másztam elő az ágyból utána meg lehetett kezdeni pakolni és irány vissza BP. Azért este még megnéztem a Kőagy-örnagyot a TV2-n.Birom azt a filmet:)

    Úgy néz ki el tudom adni a WOW accomat is hál'istennek egy felnőttnek nem valami taknyosorrú kölöknek. Ez azért pozitívum,mert ha már 2 évet beletoltam ne nyomja el valami ficsúr 2 perc alatt.

    Ma reggelem kis melóval telt,de a délután nyugisabbnak ígérkezik. Pénteken ha minden igaz MFB-s karácsonyi Party ha a későn jelentkezés ellenére kapok meghívót.Mondjuk ezzel kiütném a pénteken való hazautazást,de szerintem megérné,ha másért nem legalább találkozhatnék ''nagy'' emberekkel a cégtől,ami nem rossz ha az ember a jövőjére is gondol. Ha tudok menni valszleg szombat reggel tudok hazamenni,de az vígasztal,hogy utána hétvége már karácsony utána meg két ünnep között remélhetőleg majd 2 hét szabi otthon,amit már nagyon várok.

    Szombaton megint megkeresett az a csaj akiről talán már írtam és mit ad isten megint csak azért kelettem,hogy álítsam be neki a neptune hozzáférését. :O Sebaj hátsó szándék nélkül segítettem,de kicsit bosszantott a dolog. Mit nem adnék egy olyan csajért akinek hozzám hasonló érdeklődési köre van. Nah de ilyen mákom kis valószinűséggel lesz,inkább le teszek róla,mert ha csak vágyakozom úgy se lesz semmi,se senki.Majd talán ha egyszer valami teljesen mással leszek lekötve akkor jön a nagy Ő. Csak győzzem kivárni.

    Átlagos hétnek nézek elébe,de talán szerdán lesz egy kis gépes melóm,mert egyik kolega vesz itt az osztályon 1 laptopot(amit mellesleg én ajállottam :B ) és megígértem neki,hogy pakolok rá neki 1 rendszert. Szeretek ilyen dolgokban segíteni,mert én is elvagyok ha egy gépet buzerálhatok és aki nem ért hozzá annak nem kevés pénzt és időt tudok megtakarítani,amiért általában hálásak az emberek. Az meg mindkét félnek csak jót jelent.

    Képtelen vagyok ráhangolódni az ünnep hangulatra,mert valahogy nem érzem, hogy jön a karácsony talán a félhülye időjárás meg a hóhiány miadt van a dolog. Jó lenne kicsit ünnepi hangulatban ténykedni,mivel olyankor mindíg kicsit aktívabb és boldogabb za ember. Az elmúlt 2-3 évben nem nagyon ment nekem ez az ünneplés dolog,remélem vissza rázódok,mert hiányzik a feeling :O

    Nah back to PH!,mivel péntek óta szinte ide se toltam a képem :))

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Eljött a 20. bejegyzésem ideje és Kedd van :))

    Kicsit nehezen indult a reggel,nem késtem el,de bazi nagy köd volt amit tuálok még ha nem is kell autóba ülnöm akkor is. Nem egy nagy durranás ez a nap van meló bőven,de semmi extra hétvégét várom már,de utána még 1 hét szabiig. Szerintem már kicsit bank csömöröm van. Szívem szerint otthon maradnék már egy kicsit,mert ez a fel BP.-re ,vissza Paksra rohangálás kikészít. Lehet fel kéne hoznom a gépemet BP.re,de akkor meg hétvégén szívnék. Unom magam, ha van dolgom ha nincs olyan semmijen minden. Úgy tűnhet,hogy imádok nyűglődni,pedig nem így van csak most valami nem jó körülöttem,de hogy ezen változtatni tudjak rá kénne jönnöm,hogy mi bajom van. Lehet csak szellemi és akkor nem is kell nagyon kínlódnom,hogy megoldjam,mert valszleg gyógyíthatatlan vagyok :DD

    Percek választanak el attól,hogy megint elém toljanak egy halom melót. Amivel el leszek 5ig aztán megint irány haza és tv+vacsi aztán alvás és holnap megint meló. Tiszta mókuskerék,ki kéne szállni,KI AKAROK SZÁLLNI!!!!!!!

    2 dologgal vígasztalaom magam:
    Édesség
    Minden szar összevásárlása

    Nem is tudom,szívem szerint beülnék az autóba és ...... nemtom csak csinálnék valami olyat ami kicsit kizökkentene a mindennapokból,mert a rutin szép lassan leszopogatja a csonjaimról a húst. Pénteken céges karácsonyi buli az talán kicsit feldob,de nem reménykedek inkább majd kiderül.

    Bazz ahogy kinézek az ablakon azon is rácsokat látok:a rutinból nincs menekvés. Szörnyű,hogy a felnőttek így élik le az életüket és én is egyenes úton arra fele tendálok :W
    Ki kéne beszélnem magam csak nincs kivel :(

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Hét közepe :R

    Délelőtt gyorsan elment,mert kitaxiztam magam(el kelett vinni pár céges papaírt ügyfelekenek). Túl vagyok az ebéden is.Mákos gubát ettem ami jóóóóó(el is álmosodtam rendesen,megyek is lassan és leöntök 1 KVt).

    Ma már hál' istennek nem vagyok olyan depis,mint tegnap,de még mindíg tudna javulni a helyzet.

    Na megyek ide nekem azzal a KV-val vagy menten végem ;)

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Mai délelőtt is Taxizással telt,teljesen meggalydultak az ügyfelek így az ünnepek előtt. Mindenki pénzt akar. Holnap mehetek haza illetve lehet,hogy csak szombat reggel,mert valszleg holnap elmegyek a céges karácsonyi rendezvényre,de max lelépek gyorsan és akkor még kivitelezhető a péntek esti hazaút ha isten és az időjárás is úgy akarja.

    Holnapi napba még egy gyors PC software javítást is belesűrítettem,mert az egyik kolega öccse kicsit összekutyulta a gépét és rende teszem neki, hogy így karácsony nélkül nehogy net nélkül maradjon. Nem mintha olyan nagy gép mániás lenne,de jobb ha minden működik otthon,nem? :))

    Hétvégén beütemezek 1 hajvágást is,mert már kezdek 1 Yetire hasonlítani és azt azért mégsem kéne. WOW accom is eladtam ha még nem mondtam volna. Jan10-én el is viszik.

    Tegnap nézegettem az Aerocool PC házakat nagyon megtetszettek. Jövőre egy ilyenbe kerül majd az új konfigom,már el is döntöttem. Délután remélem nyugis lesz. Anyumnak még este igazgatósági ülés,remélem gyorsan végeznek,mert akkor még elrángatnám a Sugár-ba,mert ott tegnap láttam egy viszonylag elfogadható árú Samsung TV-t amit meg akarok vetetni a családnak karácsonyra. Lehetne rajta DVD-zni 1000-el,mert 72CM-es ami már nem egy kis tv. Jó igaz,mihez képest.

    Nah megyek elszívok egy cigit aztán agyonütöm a maradék munkaidőt :DD

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Szombat hajnal majd 2 óra. Most értünk haza anyummal BP-ről. Jó volt a céges buli is az élőzene nagyon bejött és szinte betegre zabáltam magam :))

    A hazaút kicsit gázos volt,mert sok volt a köd folt és amúgy is fáradt voltam,de 1 darabban hazaértünk. Most túlvagyok a fürdésen is és megyek aludni,mert holnap illetve ma:) jó lenne emberi időben felkelni,mert kéne keríteni egy fodrászt.

    Nah megyek aludni jó éjt PH!

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Nah az uccsó hét is elkezdődött így az ünnepek előtt. :R

    Megkaptam a szabit a két ünnep közötti 1 hétre(3 map igazából). Így pénteken széles vigyorral indulhatok haza majd másfél hetet lébecolni:) Csak nem akar megjönni a karácsonyi hangulatom,egyszerúen nem tudok ráhangolódni az ünnepekre. Hó se lesz,bár nem is nagyon hiányzik sok más szempontból,de a karácsonyhoz azért dukálna egy kis fehér terep. Elég nyögve-nyelősen indult ez a hét is elaludtam reggel+még most a KV után is olyan érzésem van,hogy rádőlök az asztalomra arccal és alszom 1et. Nemtom lehet jön valami front vagy fene tudja,bár valszleg hiányzik egy hoszabb idő otthon nyugiban,mert ha rendesn suliba járnék nem gyakorlaton lennék lett volna őszi szünetem és most már téli szünet címszó alatt fetrengenék otthon,mondjuk készülhetnék ZHkra és ezt mérlegelve talán mégsem olyan szörnyű ez a gyakorlati év :C

    Ma este 7 körül megpróbálom leszervezni a találkát és visszaszolgáltatom a 256MB-os SD RAM modult amit hugomnak vettem,de sajnos nem eszi meg az alaplapja. Én arra gyanakszom,hogy a RAM nem volt BX ready,na mind1 ez van.

    Tegnap 11re értünk fel BP.-re és az autó is tök gány lett a vizes út miadt. Utálom az ilyen nyálkás időjárást,semmire nem jó csak össze koszolja az autót, amit utána pucoltathatsz le,hogy megint összegányolhassák a 6os Audik amint legalább 150el megelőznek a 60as táblánál :W

    Héten még be kéne vinnem a suliba a 2. tanulmány tervemet. Jó hogy múlt hét péntek volt a határidő :((( Ráadásul nem is tudom,hogy hogy fogom megtalálni a konzulens tanárom,mivel most nem tanítás hanem vizsgaidőszak van. Sebaj csak megoldom valahogy,ha mást nem majd beadom a féléves tanulmánytervemmel január végén. A képemről meg lesül majd a csont is.

    Hétvégén,pontosabban vasárnap sikerült kiidegelnie a családnak. Reggel 9kor kelt anyum(aznap 3kor feküdtem),hogy vigyem el a hugomat a kutyával a kutyaiskolába: nagy nehezen előmásztam az ágyból,felöltöztem aztán mikor mentem volna szólni,hogy mehetünk anyumék már leléptek,mert nem bírták kivárni azt a 10 percet amíg felöltöztem :W :W .Ezután kb fél 12kor csörög a telefon(anyum az) ,hogy megálították a rendőrök a városban és a reggeli rohanás miadt otthon hagyta a Suzuki forgalmiját és hozzam már el neki. Erre én gép kikapcs ,villámgyors öltözködés,rohanás le,be az autóba és mikor állok ki az udvarból csörög a telefonom,hogy mégse menjek,mert kidumálta magát. Ezután autó vissza az udvarba és ballagá vissza fel a lakásba. Hát nem imádni való a családom :W :W

    De legalább haverral végig toltuk normal-ba a Marvel:Ultimate Alliance-öt és így szabi alatt kezdhetjük hardban :DD jó kis játék egész bejött.

    Mindjárt mehetek ebédelni,meg kéne 1 cigi is úgyhogy egyenlőre ennyi. VAA.... hol van még a péntek. :U

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Kedd.

    Tegnap este még vacsi után rámcsörgött anyum,hogy meg kéne venni a mosogatókagylót meg a páraelszívót az új konyhába,így este 7kor el is indultam be az örsre. Ott bementünk az IKEA-ba és meg is vettök első kör alakú mosogatókagylónkkat. Pofás darab az már biztos. Aztán írány az Árkád,Media Markt zárás után 20-30 perccel még hozzánk vágtak egy szagelszívót is így talán kész lesz még karácsony előtt az új konyha.

    Nem bánnám ha lenne hol elkészülnie az ünnepi töltöttkáposztának :DD

    Ha minden igaz ma délután beesik a szabi előtti uccsó nagy meló amivel el fog menni a mai és a holnapi napom is nagy valószínűséggel ami nem is baj,mert így legalább nem fogok attól szenvedni,hogy lassan telik az idö.

    Este még kinézek az europarkba és ott talizok az emberkével aki visszacseréli a 256MB-os SDRAM-ot amit nem evett meg a hugom alaplapja.Utána kicsit körülnézek az europarkban is hátha látok még valami hasznosat/érdekeset karácsonyra,végülis magamnak még nem is vettem ajándékot :DD ,bár így belegondolva elég nagy ajándék lesz majd az új konfig jövőre.

    Kezdenek nagyon zavaróvá válni a dühkitöréseim.Tegnap is kiosztottam anyum,pedig nem is volt rá különösebb okom. Meg kéne tanulnom viselkedni,mert így könnyen egyedül találhatom magam akár már a 3. X-ben. Nomeg a karácsonyt se kéne végig dühöngeni,legalábbis nem úgy,hogy ezzel másokat is megbántsak.

    Nah majd átgondolom a dolgaim meg kipihenem magam rendesen és kicsit változtatok ezen.Erre a szabi pont megfelelő lesz.+hugommal is kéne kicsit foglalkoznom.

    Nah már hallom a főnök hangját a folyosón így inkább alt-tab és kezdek valamit matatni Word-be amíg beesik az a nagyobb meló,hogy lássák,hogy milyen szorgalmas vagyok :))

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Szerda

    Most adtuk le a nagy anyagot ami tegnap bejött így a hét hátralevő része valszleg kicsit nyugisabb lesz. Pénteki munkaidő is rövid lesz hála a főfőfőfőnöknek :R Így időben elindulhatok haza és csodával határos módon van esélye annak is,hogy még világosban hazaérjek. :DD

    Tegnap jött a hír,hogy keresztanyám talált vevőt nagymamám házára így az ünnepek előtt még gazdagabb leszek majd XXXXXXX Ft-tal,bár ennek nem tudok örülni,mert pénzzel nem lehet pótolni egy elhunyt embert :O Megy is a pénz a bankba, letétbe és már most látom,hogy sokat fogok én még köszönni a nagymamámnak a jövőben, főleg ha elkezdek függetlenedni.

    Kelett ezt szóba hozni most tök lehangolódtam :O :O :O :O

    Tegnap visszacseréltem a RAM-ot és a pénzen vettem a hugomnak mást karácsonyra. Megkapta a PS2-jébe a memória kártyát meg kapott egy SoulCalibur III-at amit már régóta ígérek neki.

    Ma még ha minden igaz megint beszabadulunk anyummal az IKEA-ba és megvesszük nekem azt a pár fürőszobai kiegészítőt ami már egy ideje hiánycikk volt nálam:zuhanyfüggöny+1 normális tükör. Hát igen ezzel jár egy + saját fürdőszoba,de mikor még volt barátnőm megvoltak az előnyei :U

    Így a hét második felében érzem igazán,hogy tiszta bolodok háza van mindenhol az ünnepek miadt. Ne értem miért kell ilyenkor mindenkinek megőrülni. Jaj ne már hallom,hogy kb másfél perc és megint landol valami szar az asztalomon :((( nah hajrá még 2 nap és havaiiiiii :)

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Szenvedéseim utolsó előtti napja.

    Hát a mai pihis nap elmaradt reggel óta pörgés van. De nem érdekel a holnapi napot ha kell fél lábon is,de kibírom. Buszozni fogok holnap hazafele haverral,anyum ma este hazamegy Paksra,mert holnap onnan indul melózni. Így ma egyedül leszek,de nem érdekel mert csak az ágyig kell elérnem :) Még bő 2 óra és a mai napnak is vége.

    Szombaton meg konyhaépítés 1000-el,kiváncsi leszek,hogy végzünk-e a karácsonyi előkészületekkel.Fadíszítés,főzés stb. Mondanom sem kell,hogy karácsonyi hangulat nálam még mindíg nuku :O Nah megyek vissza gályázni........

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Péntek.

    Tegnapi hajtás után vissza az albiba.Már a visszaúton is bealudtam vagy 10-15 percre a buszon :)) Anyum este 9kor beesett és közölte,hogy ő még elindul haza így bepakoltam neki az autót és elindult Paksra. Visszafeküdtem a TV elé és hajnal fél 3 kor arra ébredtem,hogy ott fekszem a kanapén és fázom :((( így gyors ágycsinálás+fürdés és visszafekvés :U Ezek után reggel 45 percet késtem,de nem nehezményezte senki. Magammal hoztam minden cuccot amit tegnap elfelejtettem odaadni anyumnak,hogy vigye haza autóval, így meló után egyből megyek a népligetbe és a 12:50-es vagy a 13:30 as busszal irány haza. :DD

    Melóba beérve idecsesztek az asztalomra egy iszonyú szar anyagot és közölték,hogy január 1 htében kész kell,hogy legyen. Én erre közöltem,hogy 2 ünnep között szabin vagyok és az anyagot a banki titoktartásra hivatkozva nem kívánom hazavinni,magyarul :KAPJÁK BE!!!!! :C :C :C :C

    Ennek ellenére,ha visszajöttem szabiról szívhatok majd vele rendesen ,de nem vagyok hajlandó a karácsonyfa alatt üzleti terveket olvasgatni.

    Nah megyek még délig úgy kell tennem,mintha nagyon dolgoznék aztán irány a jól megérdemelt szabi :DD

    Addig is: KELLEMES ÜNNEPEKET ÉS BOLDOG ÚJÉVET a blogomat olvasó MINDEN KEDVES PH!-snak ÉS CSALÁDJAIKNAK, nomeg mindenkinek :))

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Kicsit kimaradtam mostanában,de nem történt semmi extra karácsony lement holnap szilveszter ünnepi hangulat nuku :O
    Karácsonyra kaptam egy csomó hasznos dolgot pl ingeket,egy normális nyakkendőtűt stb.

    Kedd reggeltől meg vissza a mókuskerékbe,ajándék volt ez a pár nap itthon a rengeteg alvással és zabálással 1ütt :DD

    Kaptam beta kulcsot a Vanguardhoz így lehet,hogy újra elhatalmasodik rajtam az MMORPG láz,ami WOWos pályafutásom után alábbhagyott. Az viszont biztos ha rendesen Vanguardozni akarok rendesen a zsebembe kell nyúlnom és venni egy full új konfigot,mert a mostani konfigon 15 max FPS-re képes a játék minimum grafikai beálításokkal:S

    Basszus szünetben minden nap hajnalban feküdtem,de az igazat megvallva már most hulla fáradt vagyok úgyhogy megyek rápihenek a holnap esti semmittevésre :((( Éljen az újév B.U.É.K.!!!! :DDD

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Kedd, az újév 1. munkanapja :R

    Érdekes volt reggel melóba jönni,mert alig volt forgalom. Gondolom ennek a fő oka az iskolaszünet ami holnap ér véget. Ez olyan semmittesvős hét lesz nagy valószinűséggel,mivel alig van pár ember a munkahelyen. Sokan még ezen a héten a szabadságukat töltik. Sebaj jó volt az a 2 ünnep közötti 3 nap szabinak.

    Reggel érdekes módon nem aludtam el,mivel karácsonyra kaptam egy olyan igaza halálra idegesítős ébresztőórát. Sebaj legalább nem magyon lesz többet bajom az elalvással,legalábbis addig nem amíg meg nekem szokom az ébresztő hangját :DD

    Új év,új fogadalmak szokták volt mondani,nah ez nekem idén elmaradt. Helyette Doom + Ressurection of Evil-öztem szilveszterkor. Nem mentem sehova otthon üldögéltem,de a fél üveg pezsgő után a játék is érdekesebbé vált :))

    27-én kaptam Beta kulcsot a Vanguard - The Saga of Heroes-hoz amit ki is próbáltam,majd konstatáltam,hogy ehhez az MMORPG-hez bizony új konfigot kell majd vásárolnom,ha játszani akarok vele,mert minimum felbontásban a 15 FPS fölé nem ment a játék.

    Kellett nekem mondani,hogy nyugis lesz ez a hét,most landolt az asztalomon az a meló amit szabi előtt lepasszoltam,hogy majd az újévben megcsinálom. El is feledkeztem róla :((( Hát akkor ahogy szokták volt mondani: ''Csapjunk a Lecsóba!'' vagymi :DDD

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Szerda

    Húú valami iszonat nehezen tudtam reggel kimászni az ágyból,mint húzott volna vissza,hogy ''nem mégy sehova'' :Y

    Be is értem időben. Eddig csak ''dolgozgattam'' ,de be kéne fejeznem egy anyagot,de word helyett mindíg a PH!-n kötök ki. Biztos valami Microsoft hiba :D

    Eltelhetne már ez a hét,mert nagyon elegem van belőle. Jobb volt szabin otthon nyugiban.Suliba is le kéne adnom pár dolgot + infot kéne gyülytenem pár cuccról,de valahogy olyan lusta vagyok,mint egy anyatetű :B

    Tükörbe nézve látom,hogy karácsony volt:megint felkaptam 2-3 kilót,bazz oda kéne figyelni a külsőmre,mert ilyen hozzáállással egyedül fogom leélni az életem. :((( Na tessék mormota üzemmód megint erőlködik,elkezdtem ásítozni :( kéne egy KV. Ezt a hetet csak koffeintúladagolással élhetem túl:) Hó sehol csak ez a marha hideg. Reggel aszittem mire beérek melóba lefagy a kezem,de itt is csak magamat okolhatom,mivel az albiban ott a sapkám+kesztyűm ,csak reggel már ott áltam a buszmegállóban mikor tudatosult bennem,hogy nem ártott volna elhozni,mert nincs éppen kánikula.

    Látom már 300 felett van a blogom látogatottsága(ez az már csak kb 1245 szor kell megnyitnom a saját blogom és egyből mindenki elképed,hogy milyen népszerű vagyok :DDD :D :C :DD )

    Félre a viccel,ráfanyalodtam a nyomi társkereső oldalakra, próba szerencse alapon,hát eddig csak a próba részét szagolgatom a dolognak. Lehet be kéne linkelni oda a blogom és akkor a próbától is elmenne a kedvem :W

    Jaj de lassaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan teliiiiiikkkkkk aaaaa hhhhééééétttttt :W
    Back to PH!

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Csütörtök

    Ma is nehezen keltem reggel,de úgyérzem kezdek visszarázódni a ''rutinba'' :))
    Délelőtt fordítgattam kicsit magyarról angolra,de semmi extra nem volt. 2-3 körül valszleg megint kapok egy adag melót,de addig is felnéztem PH!ra kicsit.

    Teljesen megy vagyok borulva már tervezgetem az új konfigom eddig Intel+Nvidia és majd 380.000 Huf,de ebből még csak 170K van meg bankszámlán a többit még meg kéne keresni ami meg még 3 hónap minimum :O Nemtom mitől jött rám ez a mostazonnalatomgépetnekem mánia,eddig tök jól elvoltam a régi konfigommal. Lehet uninstallálni kéne a vanguard betat és akkor elmúlna ha nem látnám 15 FPS-el működni a gépem,aztán 3 hónap múlva megint felrakom :C

    Holnap irány haza,de nem is tudom,hogy várom-e most valahogy nincs kedvem semmihez olyan 0 hangulaton vagyok. Társkeresős mizériából is elegem van. Szerintem triviális ha írunk valakinek az minimum visszaválaszol legalább annyit hogy bakfitty,de a népek még erre is b@asznak,no comment. Addig se megy nőre a pénz és több marad az álomkonfigomra :DD Raidmax Smilodon házba már beleszerelmesedtem csak férjek is el benne,tegnap majdnem vettem is egy házikót,de az eladő lebeszélt és azt tanácsolta,hogy előbb vegyem meg a hardware-t aztán ház+táp és nem fordítva. Na mind 1 ő tudja pedig otthagytam volna 40-45 ezer forintot :U Ha már barátnőm nincs akkor már ne a gépen spóroljunk, marha összefüggés de valamivel el kell terelnem a figyelmemet arról,hogy egy szánalom amit csinálok :W Sebaj.

    Nah cigi aztán back to PH! míg landol a döglött macska az asztalomon(meló).

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Péntek

    Reggel felkeltem időben aztán visszaaludtam így elkéstem egy kicsit :W

    Megint ocsmány idő van 20 percenként elered az eső.Tegnap este megnéztem az Oscar-t az RTL-en. Atom jó az a film láttam már vagy 20X,de még mindíg végig tudtam röhögni :D

    Hétvégétől nem várok túl sokat gépezek megint aztán alvás és irány vissza BP. Kicsit 1 hangú az életem :((( Most nincs kedvem mást írni. Megyek úgy tenni mintha dolgoznék :((

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Újabb hét kezdődött :R

    Ma vettem egy 2800+os Barton magos Athlon XP procit a gépembe :C a régi 1800+os fogja leváltani. Pénteken veszem át és szombaton kerül beüzemelésre. Rá is fér már a gépemre az a kis + kakaó :B

    Arról nem is beszélve,ha a hugom megkapja augusztusban a gépem (mikor új konfigot veszek) akkor így már tud majd rajta akár Ragnarok 2-zni is:)

    Nyűgi hét elébe nézek:( Pénteken valszleg buszozhatok haza+ kb 1000 dolgom lenne a suliba,de lusta vagyok mint a föld. A Reggel jól indult nem aludtam el és mikor beértem nyakambaöntöttek egy valag S.O.S. melót amit most fejeztem be, sebaj így legalább gyorsan eltelik a nap:)

    Jövő héten remélem elmegy végre a WOW account és ha megy a proci akkor az 1800+ost feldobom apróhirdetésbe. Ezekből lesz 1 kis pénzem ami soha nem rossz.

    A hétvége gyorsan elrepült,mert a nappalokat szinte teljesen végig aludtam :((( Örül az ember,hogy hétvége erre szétpiheni magát:(

    Ma még be kell adni a melós öltönyöm a tisztítóba,nem kéne elfelejteni. Nah megyek dolgozgatok kicsit nehogy elaludjak :))

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Kedd

    A reggel elég döcögősen indult,ha anyum nem szól rám tuti visszaalszom. Tegnap éjfélig A Bérgyilkosnőt néztem az RTL-en,jó kis film láttam már vagy 100X viszon 1 valamitől idegrohamot kaptam. Az RTL Klub barom módon sugároz filmeket mostanság először a szombat esti Csillagközi Invázió című filmben vettem észre,hogy kivagdostak részeket. Ekkora marhaságot. Én pl elvoltam,mert már láttam azt a filmet is,de pl anyumnak magyarázni kelett a story-t,mert azok a barom RTL-esek úgy vágták össze,hogy nem is lehetett érteni a filmet :((( Remélem nem szoknak rá erre a baromságra. Alig nézek TV-t és mikor ráveszem magam,hogy megnézzek egy filmet az undormány 15 perces reklámblokkok ellenére akkor szétvagdossák a filmet,hogy egy buz* hírösszefoglaló meg egy retek Kenó sorsolást is be lehessen tolni a film közepébe. Undormány az összes kereskedelmi adó. Lehet beköttetek otthonra egy HBO-t,bár lehet az is változott a régi önmagához képest. Újra konstatáltam,hogy a TV 1 lapát sz@rt sem ér :C Maradok a DivX filmeknél.

    Öltönyeim ott figyelnek a tisztítóban ma lehet értük menni. Érdekesen öltöztem fel ma,de nagyon teccik. Fekete öltöny vékony fehér csíkokkal. Fekete selyem ing és fehér nyakkendő szolid arany és világosszürke csíkokkal+fekete szövetkabát. Jól nézek ki ,na :DD :DD ,bár lenne aki észrevenné :O

    Elég a depiből. Hétvégére megpróbálom beszerezni a teljes eddig lement LOST sorozatot,már meg is tettem pár lépést,hogy meglegyen mind hétvégére :C Így nagyából a hétvégi program megvan. Melegítő+gyorskaja+kényelmes fotel és filmnézés 1000el :C

    Ma elég nyugi lesz munka szempontjából,legalábbis egyenlőre úgy fest. Fáj a gyomrom,de nemtom mitől :( lehet rákos vagyok :D jah max agyrákos :DD

    Nah iszom egy jó forró citromos teát aztán olvasgatom tovább PH!-t :U

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Szerda vagy mi van ma.

    Bekrepált az idő érzékem. :U
    Reggel kicsit elaludtam,mert lenyomtam az órát és visszafeküdtem :W ,de semmi gáz csak 10 percet késtem.Semmi extra nem történt ma.Dolgozgatok és lassacskán a munkaidő is lejár,de megállíthatatlanul közeledik a hétvége hál' istennek :R

    Egész szép idő volt ma ha nem lett volna dolgom akkor ebéd után sétáltam volna egy kicsit itt a Szabadság téren meg a parlamant előtt,de menni kelett vissza melózni:(

    Kezdek egyre jobban meghülyülni,hogy új konfigot veszek,de pénzem még nincs egy megfelelőre, félek ha tovább cukkolom magam bevásárolok valami köztes megoldásból amit 1 év múlva megint cserélhetek,mert nem fog rajta menni semmi.

    Van 1 idegesítő ember itt a melóhelyen. Bazz jön és dumál,dumál,dumál nem lehet lelőni. Már nem 1X voltam hozzá nagyon közel,hogy elküldjem a búbánatba.Rühellem az olyan embereket akik nem veszik észre magukat ha láthatóan idegelnek valakit. De mindíg ottvan az a kérdés,hogy ''Most osszam ki?'' ,de minek tenném lehet,hogy idegel,de csak ismerkedni, beszélgetni akar. Nah még pár ilyen nap és tuti átesek a ló túloldalára és elküldöm melegebb égtájra ;]

    Még 2 óra és mehetek vissza az albiba. Huh majd elfelejtettem,holnap egyeztetnem kell a sráccal aki hozza a 2800+os Bartonom :C Húúú alig várom:+538MHz és dupla méretű gyorsítótár:) Szivem szerint VGA-t is cserélném,de minek inkább tartalékolom a pénzt az új konfigomba :))

    Nah PH!zok még kicsit amíg nem esik ide valami meló ;)

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Csütörtök

    Reggel jól indult!
    Délelőtt uncsi volt!
    Délután fénymásoltam 2 órát :(((
    Most beszéltem a sráccal akitől veszem a 2800+os Barton procit és ''csak'' szombaton tudja átadni a vizsgái miadt :O Sebaj,remélem ha már ''ennyit'' várok rá nagy upgrade lesz :)) a mostanihoz képest.

    Hétvége megint nem lesz nagy durranás: kb fél nap lesz így a gépszerelés meg a proci beszerzés,mert át kell érte autóznom,rosszabb esetben buszoznom Szekszárdra ami oad vissza 1 ,de akár 2 óra is lehet. Ezenkívül bios frissítés stb.stb. Szombat kilőve vasárnap meg jöhetek megint vissza. Halálra idegelnek ezek a másfél napos hétvégék :(((

    Jó lenne minden nap hazamenni,mint az összes többi normális ember. Elegem van az ingázásból. Bő 1 óra és mehetek vissza az albiba,de ma lesz a Jó reggelt vietnám Robin Willams-el,amit már 1 hete meg akarok nézni :C Így lemegy a ma este holnap meg utazás haza. Ismerkednem kéne emberekkel,mert egyedül érzem magam. Akiket eddig barátaimnak hittem kiderült,hogy csak haverok (nálam ég és föld ez a 2 dolog). Tehát barátokat kellene szereznem akikkel tudok beszélgetni netán néha kimozdulni az unalmas hétköznapokból :(

    De,hol ismerkedjen az ember ha egész nap dolgozik este meg már élni se sok kedve van :W Buzi társkereső oldalakból is elegem van,mert basznak visszaírni a csajok. Azon is csak felhúzom magam,bezzeg ha olyan képet töltenék fel,hogy egy S Mercin tehénkedek biztos kapnék napi 50 levelet mindenféle hülye picsáktól,de ez nekem nem hiányzik. A környezetemben meg látom,hogy aranyos teljesen normális csajok balfasz kölkökkel jönnek össze akik állatként kezelik őket. Akad már olyanra is példa,hogy egyesek verték a barátnőjüket akik meg ezt tűrték :Y :Y :Y ,no comment. Miért lustán az emberek a látszat mögé nézni???? Vagy lehet,hogy én ott is visszataszító vagyok?

    Nem tudom,de egy biztos ha így haladok teljesen be fogok fordulni :W

    Nah elszívok 1 cigit és elnyomom még ezt az 1 óra munkaidőt.

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Pénytek

    A mai nap a semmittevés napja a munkahelyen :R
    Lassan ebéd aztán délután irány haza. A holnapi proci átvételt lehet nem úszom meg buszozás nélkül,mert anyum elviszi a Peugeot-ot a Suzukin meg lejárt a forgalmi meg a ződ kártya :W Most próbálom utolérni a srácot,hogy szombat reggel nem tudná-e átadni,mert akkor még otthon lenne az autó és megspórolnék a hétvégémből legalább 2 órát megy egy zötykölődést a buszon ,ami nem egy utolsó szempont :U

    Back to PH!
    Várom a procim :C

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Szombat

    Reggel időben keltem,nem aludtam délig mint szoktam szombatonként :R

    Anyum mégsem ment el az ország túloldalára,mert lemondták a találkozót. Ma én vittem a kutyát kutyaiskolába. Hm mit is mondjak érdekes élmény volt. Az okatató megmondta,hogy hisztis a kutya :DD Ez az eredménye annak,hogy anyumék elkényeztették,de elmondta,hogy mire figyeljek így hétvégénként majd foglalkozok vele kicsit és akkor kinövi.

    Most értem haza,lemosattam a Peugeot ,mert 7 ágra süt a nap. Lassan indulok Szekszárdra a prociért :C és így,hogy anyum itthon maradt nem kell buszozni,mert mehetek autóval.

    Így olyan 4, fél 5 körül már szerelhetem be (talán megúszom a BIOS frissítést) és lehet tesztelgetni :))

    Nah indulok is,mert még le kell vennem az árát a kártyámról és almát is kell hozom szekszárdról(ott van almásunk) és azt jó lenne még világosban elintézni.

    Eddig egész pihentető ez a hétvége :))

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Megint hétfő :O :O

    Tegnap,pontosabban ma 3/4 1kor értünk fel BP.-re,mert nagyon nehezen tudtam rávenni anyum,hogy induljunk el vasárnap este ne hétfő reggel. Fél 2 re el is aludtam és 3/4 7kor keltem,de milyen nehezen :((( Sebaj beértem nem késtem el és egyenlőre nem is vagyok fáradt. :R

    Ha minden igaz ma hozzák az új videókártyámat is(Sapphire X800 GTO). Ahogy utánakérdeztem valszleg új tápot is vennem kell a videókari miadt. Sebaj a Codegent örömmel fogom lecserélni. Ha megjön ma a kari holnap megyek nézek egy 300 vagy 350es FSP tápot. Lehet,hogy egy új házikót is belepaszírozok a keretbe? :C

    Nah majd kiderül.

    A vasárnapom eléggé zsúfolt volt. Egész nap anyummal főztem,nem is jutottam gépközelbe :O Nagyon nyűgösek ezek a 1.5 napos hétvégék. Az új 2800+os procim hibátlanul működik és a hozzá kapott hűtés is minőségi is kellemesen csendes.

    A WOW acc egyenlőre még mindíg nincs eladva,mert az emberke aki még December közepén félrerakatta velem nem jelentkezik,pedig Jan 10-e után ígérte,hogy elviszi :((( ,de végülis neki is igaza van mert október 20 is Január 10 után van :(( Nah mind1 a hetet még végigvárom aztán újra meghirdetem. Kell a pénz,mert minél jobban akarok kijönni pénzügyileg a proci+videókari+táp cseréből.

    Ez a hét is nyugisan indult. Eddig nem sok munkám volt,de majd nyugtával dícsérem a napot :U

    Lassan kaja utána még 5 óra meló,közben rákérdezek a srácra,hogy úton van-e a videókari :))

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Kedd

    Tegnap vettem egy FSP 350-es tápot, hazaérve rájöttem,hogy át b@sztak,mert használt volt. Így reggel visszavittem a boltba. Hál' Istennek vagy a másik eladó srácnak visszakaptam a pénzem. Megfogadtam,hogy soha többet nem veszek hardware-t tüzetes átvizsgálás nélkül.

    Megjött az X800 GTOm is :C Nagyon korrekt állapotban,még a felragasztatlan Sapphire matrica is ott figyelt a dobozban. Hétvégén beröffentem azzl a táppal amit ma Pakson rendeltem,mint utóbb kiderült jó ismerősöm a boltos így nagykeráron megkapom és spórolok 2.000Ft-ot BP. hez képest :DD

    Melóban semmi extra szerződést fordítok angolról magyarra,de nagyon szenvedek,mivel lassan hányingerem lesz a jogi szövegezéstől :O

    Mennék már haza nyűgi ez a hét+reggel is olyan hideg volt,hogy ''öröm'' volt kimenni a lakásból :(((

    Csajoznom kéne,de ahhoz ki kéne mozdulni, nomeg változnom kellene külalakra. Imádok nyafogni :D :DDD

    Megyek fordítok tovább :W :W

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Hogy rohan az idő már szerda van :R

    Sikeresem megint elfeküdtem a nyakam :(((
    Dolgoznom kéne,de nagyon nehéz rávenni magam, ma kellene befejeznem a szerződés fordítást,de kb még sehol sem tartok :O

    Tegnap még beszereztem 2 silent blade II ventit,még ma nézek egy 3pinről 4pines tápátalakítót és akkor augusztusig befejezem a számítástechnikai dolgok vásárlását. Pénteken vagy szombaton összerakom a gépem és próbálom élvezni amíg tart a hétvége :))

    Rávettem magam,hogy rendezzem a sulis dolgaim, ha kész a mai Blog bejegyzésem írok a konzulensemnek,hogy fogadjon valamikor a héten vagy legkésöbb jövő hét elején,mert Január 27ig be kell adnom egy cuccot aminek nem kellene késnie.

    Tegnap megint írt az exem,de illedelmesen elküldtem melegebb égtájra,nemtom mit piszkál ha 1x otthagyott. Baszogasson mást akár szó szerint is :) A legyünk barátok duma kiidegel,de főleg az,hogy ő komolyan is gondolja és hívogat meg levelezget annak ellenére,hogy nem 1x tudtára adtam,hogy akadjon le rólam :(((

    Mennék már haza kezdek nyűgös lenni,de lehet elviszik a héten a procim ami nem lenne rossz,mert fel kéne tölteni a bankszámlám, mielőtt anyum meglátja,hogy a héten mennyit költöttem :Y :DDD

    Nah megírom azt a levelet a tanárnak és megyek fordítani.

    Jah még valami: Rábukkantam az élet 1ik nagy kérdésére: ''Mivan akkor ha egy macska hátára egy vajas kenyeret kötözök a vajas felével felfelé és kidobom az ablakon? Vajon a talpára fog esni,mert köztudott,hogy a vajaskenyér mindíg a vajas felével ér földet :F ''

    Jó elmélkedést minden Blogomat olvasónak :))

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Csütörtök

    Kezdek nyűgös lenni, lehet,hogy nem ér le Paksra hétvégére az FPS tápom. A vicc az egészben az, hogy itt BP.en innen melóhelyrtől 2 saroknyira meg tudnám venni,de Pakson már megrendeltem és ismerős a boltos, tehát nem akarok vele kibaxni. Szerintem felhívom ha ma végeztem,hogy mi van a táppal és ha nem tud 1000%os biztosítékot adni, hogy meglesz akkor elbattyogok itt is megveszem. Szar 1 helyzet,de a hétvégén a gar miadt ki kell próbálnom a videókarit az meg nem fog megmozdulni a Codegen táppal :W

    A mai nap teljesen átlagos volt. Szerződést fordítgatok továbbra is. Valszleg holnap is ezzel fogok bíbelődni. Aztán irány haza este kiderül, hogy busszal vagy megvár anyum és akkor autóval. Regeltem a HOT DOG-ra ma hátha ott valakinek megtetszem és küld 1 levelet vagy valami, hogy ismerkedne. Bár ilyen mákom úgy se lesz ,de próba-szerencse.

    Úgy mennék már haza. MUST TRY OUT NEW GRAPHICS GARD :Y :C :DD

    Remélem a hétvégébe belefér végre,hogy leszedjem a Lostot is meg pár új zenét. Egész megtetszett a gondolat, hogy akár reggel BKV-n a kuka 1 helybe állás helyett hallgathatnék valami zenét is. Csak össze kell válogatni kiírni egy újraírhatóra és felölteni a Discman akksijait. Ha lesz hozzá affinításom meg is csinálom:)

    Nah fordítgatok még 1 kicsit.

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Péntek

    Este baromi nagy vihar volt,de átaludtam,mintha nem is lett volna :))
    Reggel tünt csak fel, azzal 1ütt,hogy a fél albérletben nem volt áram :F a villanytűzhely működött(tudtam kvt inni :R ), ezenkívül a TV és az ébresztő óra is köszönte szépen jólvan,de a gázkazán pl és az albi mindel villanya és konektora azt mondta,hogy ők bizony nem kapnak áramot. Érdekes jelenség.

    Beértem időbem és alig várom,hogy vége legyen a munkaidőnek és rohanhassak haza összerakni a gépem ;) A táp remélem megjön időben. 2kor oda is csörgök a boltba,hogy mivan és ha odaért szólok havernak,hogy szedje össze :C

    Még 4 óra munkaidő,de ebből lejön az ebédszünet, amit ma különösen el fogok nyújtani :C ,mert a főnök vidékre ment és nem liheg a nyakamban :P

    Aztán uzsgyi vissza albiba,összepakolni,nomeg fel kell mosnom a lépcsőházat is :((( ,de utána tűűűűűűűűűűűűűűz hazaaaaa. Alig várom :DDD

    Hugomat tegnap írdatlanul lebasztam,mert nem vette fel a telefont. Utána 20 percre rá visszahívtam,hogy ne haragudjon,mert kicsit túl dramatizáltam a helyzetet :O Néha atom balf@sz módon tudok viselkedni,erről újból tanubizonyságot tettem :(((

    Inkább örülnék,hogy van egy testvérem és nem baxogatnám állandóan. Kezedek kicsit antiszociálissá válni :(

    Na összekapom magam és fordítgatok 1 kicsit aztán jön a hosszú ebédszünet és menekülhetek haza megdolgoztatni az X800GTO-t :R :C

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Hétfő

    Ma nem voltam dolgozni,mert nem tegnap este hanem ma reggel jöttünk fel,mert meg kelett várni,hogy megjavitsák a tetőnket amit múlt héten szétb@szott a szél. (Leszedett 5 kúpcserepet). Ezen kivül bementem a suliba és megkérdeztem,hogy mi kell a pénteki határidős beadandómba. Kiderült,hogy 10 oldalas kell ,hogy legyen. Nem tűnik nagyon bonyolultnak holnap el is kezdem irni.

    Hétvégén végig Half Life 2ztem. Atom jó lett a gép az új videókarival csak kicsit hangos a ventije,de nagyon nem gáz,mert az 5.1es fülessel játszottam :DD

    Szombaton havernál megnéztem a WOW kiegészitőjét. Nagyon megtetszett, lehet hogy megveszem és visszaesem a virtuális világba. A héten kitalálom,hogy mi lesz ,de 1 biztos ha visszamegyek WOWozni akkor fel kell hoznom a gépem BPre. Igazából az időmbe beleférne minden nap 18-éjfélig a WOW. Nemtudom, lehet inkább át kéne formálnom a testem és ismerkedni. Ez a 2 dolog örök ellentét bennem,pedig sok embernek megy 1xre a 2 dolog. Csak én vagyok lusta hozzá :F

    Szar idő volt ma ,olyan álmositó. 2Xbe is aludtam a BKVn:)

    Már ennyi. Elérte a BLogom az 500as látogatottságot :C Ezennel köszönöm mindenkinek aki engem olvas. Nekem jól esik :))

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Kedd (este)

    Ma dolgozgattam és a tegnapi nap ''ellógása'' miadt tisztára hétfő érzésem volt.

    Most hivott egy srác,hogy vinné a videókarim, ami végül is jó hir. Voltam ma az MFB-s gyakornoki klubban is+dolgozgattam,elvoltam tartalmas nap volt. Kicsit szükszavú vagyok,ma megyek is tusolni aztán elteszem magam holnapra :(

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Szerda

    Na ennyit az emberekről!
    30percel a videókari átvátele előtt dobott egy SMS-t a srác,hogy mégse kell neki :W :W
    No comment,tudják az ilyenek,hogy kivel szórakozzanak kb.

    Na mérgem le is adtam :C
    Megírtam ma a suliba beadandó cuccaim,hál istennek ez is készen van el se hiszem. Ma egészn nap ezt írtam nem is piszkált senki szerencsére,semmi meló nem akadt.

    Most írtam a 2. jelentkezőnek,hogy viheti a videókarit.
    Várok türelmesen,remélem 5ig válaszol és akkor nem kell utaztatnom a karit.

    Nah megyek PHzok még kicsit,de kiakasztott ez a srác aki nem vitte el a karit :W

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Csütörtök

    Kicsit össze szedtem magam a hét elejéhez képest :DD
    Tegnap este még elvitték a 9600XT-t 14.000HUF-ért :R Így ma 10.000et vissza is toltam a banszámlámra+reggel anyummal befizettük a tandíjam így 3/4 10 re értem be melóba. Itt összeszedtem a tegnap megírt beadandómat és irány a suli,beiratkoztam és leadtam az irományokat. Ezzel elértem,hogy március végéig megint nem kell a suli közelébe se mennem :C

    Félrerakattam magamnak egy Zalman VF-700 ALCU hűtőt az X800ra,meló után el is megyek érte és pénteken este ha hazaértem ráapplikálom a kártyára,mert a gyári hűtője az 1 büntetés kb :Y

    Direkt 2 silentblade ventit vettem a gépembe,de az X800 gyári hűtése elég hangos a maga 2500 körüli fordulatszámával,így végre ezt is orvololhatom és ezzel tényleg be lett fejezve a mostani gépemre a pénzköltés.

    Ebédre értem vissza a melóba így kaja után nekiálltam kicsit dolgozgatni kisebb megszakításokkal:KV+el kellett menni minősítő lapokat aláírni 2 utcányira innen,tehát rohangálós napom volt eddig :))

    Nagyon gondolkozom,hogy visszajöjek-e WOWozni,mivel az accountomért azóta sem jelentkezett a Vörös úr vagy hogyhívták,no comment.Tegnap találkoztam egy régi WOWos guild társammal ő is csak rátett egy lapáttal,hogy vissza húzzon a játékba a szívem. Jövő hétvégén van névnapom,lehet meglepem magam a Burning Crusade kieggel és irány vissza WOW. NO LIFE POWER :P

    De végülis mit is beszélek ott legalább közösségben vagyok még ha virtuálisan is és nem a blogomba nyavajgok,hogy milyen 1edül vagyok :B

    Még szűk 2 óra és mehetek a VGA hűtésért,remélem így elcsendesedik majd a gépem,mert nem ártana,ha esetleg füles nélkül is tudnék játszani a venti zajok melett :))

    Anyum is megvár holnap tehát hazafele autóval megyek,csak bírja ki addig a havazás,aztán mondjuk szombat éjjel tőlem le is szakadhat az ég,mert akkor legalább nem kell hétfőm visszajönni BP-re. Mondanom sem kell,hogy nem különösebben bánnám :DDD

    Elvágta az újjam a kurv@ eredménykimutatás. Utálom mikor papírlappal vágom meg magam,talán ez az egyik legroszabb 8 napon belüli sérülés :(((

    Háhááá már csak másfél óra meló(ban ülés). Nah megyek PH!zgatok még kicsit :DD

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Itt a péntek, itt van újra:)

    Tegnap megvettem a VF-700 CU-t a mistrallban. A garancia szerintem felejtős,de ''olyan nincs,hogy egy zalman nem indul'' :DD Este kiderül. Remélem zökkenőmentesen rá tudom applikálni az X800ra és szép csendes lesz:)

    Még szűk fél óra és mehetek vissza al albiba. Majd kis takarítás, összepakolás és mehetek haza. Hétvégén végig akarom tolni a Hal-Life 2-t és kezdhetem a kieget is+megnézem az új Prison Break részt :))

    A mai nap nem volt 1 nagy durranás. A kolegámat szétidegelték őt próbáltam nyugtatgatni, kisebb nagyobb sikerrel. Jövőhéten egész héten szabin lesz,majd kipiheni a melót.

    Egyenlőre úgy fest vasárnap buszozok vissza,mert anyumnak üzleti ügyek miadt pakson kell maradnia szerdáig,bár még leeshet akkora hó,hogy ne tudjak visszajönni Bp-re :U ,de ennek elhanyagolhatóan kicsi az esélye.

    Ma elértem a TAG rnagot itt PH!n:)

    Kellemes hétvégét mindenkinek :)

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Újra hétfő és eljött az 50. bejegyzésem ideje :))
    Elég jól prognosztizáltam, hogy mire ide elérek lehet majd lefelé scrollozni rendesen :)

    Ez egy szar hét lesz,már előre látom:(
    Egész héten full egyedül leszek,mert anyum üzleti ügyek miadt Pakson maradt. Így tegnap buszoztam, nem is volt olyan szörnyű,mert ismerőssel jöttem. Ebből sajnos következik,hogy pénteken is buszozás lesz. Ennek tetejébe a laptopot sem hozhattam fel,mert az is kellett anyumnak. Így aztán tényleg nemtudom,hogy mit fogok csinálni a héten. Azon gondolkodok,hogy a pénteket kiveszem szabinak és hazamegyk csütörtök este. Ha megjön a fizum a héten vagy eladom a procimat akkor megveszem a Burning Crusade-t :DD és visszamegyek a virtuális világba. Hiányzott már. Egy Dranei Warrior csajt fogok kezdeni Zoe néven. Szervert még nem választottam,de mire hazaérek az is el lesz döntve. Jövő héttől lehet,hogy felhozom a gépem BP-re és belevetem magam újra úgy rendesen a WOW világába. Ezt még átgondolom,mert így hétvégén nem lenne otthon gépem. A net elérés is megoldható lenne BP-en WI-FI kapcsolattal. Meg is néztem 5.000 egy kártya. Lesz 1 hetem végiggondolni,hogy mit is akarok. Reggel könnyen felkeltem,de egyből kiderült,hogy ma nem lesz túl barátságos idő. Lehetett hallani, hogy fúj a szél,mint ha muszály lenne.

    Utálok 1edül lenni,a héten pedig lesz rá alkalmam, nem is 1 :(((

    Ma nem sok dolgom lesz már látom. Egyik kolegám szabira ment egész hétre így előreláthatólag alig lesz valami melóm. Pedig jó lenne ha legalább ez lefoglalna. Sebaj,majd kitalálok valamit,hogy elüssem az időt. Maximum minden nap este 8kor már aludni fogok :Y

    Akkor sem nagyon akarok laptopot,pedig azt most is tudnám magammal hurcolászni és akár már ma este WOWozhatnék :O . Mobilitás VS egy asztali gép teljesítménye. Lehet,hogy augusztban a mobilitás melett teszem le a voksom. Majd meglátjuk hogy addigra milyen laptopot adnak 300.000Ft ért,mert ha ilyet mint most akkor nem hiszem,hogy át fogok térni.

    Time is the fire in which you'll burn.

Aktív témák