Hirdetés

Aktív témák

  • Messa

    tag

    Csütörtök

    Kicsit össze szedtem magam a hét elejéhez képest :DD
    Tegnap este még elvitték a 9600XT-t 14.000HUF-ért :R Így ma 10.000et vissza is toltam a banszámlámra+reggel anyummal befizettük a tandíjam így 3/4 10 re értem be melóba. Itt összeszedtem a tegnap megírt beadandómat és irány a suli,beiratkoztam és leadtam az irományokat. Ezzel elértem,hogy március végéig megint nem kell a suli közelébe se mennem :C

    Félrerakattam magamnak egy Zalman VF-700 ALCU hűtőt az X800ra,meló után el is megyek érte és pénteken este ha hazaértem ráapplikálom a kártyára,mert a gyári hűtője az 1 büntetés kb :Y

    Direkt 2 silentblade ventit vettem a gépembe,de az X800 gyári hűtése elég hangos a maga 2500 körüli fordulatszámával,így végre ezt is orvololhatom és ezzel tényleg be lett fejezve a mostani gépemre a pénzköltés.

    Ebédre értem vissza a melóba így kaja után nekiálltam kicsit dolgozgatni kisebb megszakításokkal:KV+el kellett menni minősítő lapokat aláírni 2 utcányira innen,tehát rohangálós napom volt eddig :))

    Nagyon gondolkozom,hogy visszajöjek-e WOWozni,mivel az accountomért azóta sem jelentkezett a Vörös úr vagy hogyhívták,no comment.Tegnap találkoztam egy régi WOWos guild társammal ő is csak rátett egy lapáttal,hogy vissza húzzon a játékba a szívem. Jövő hétvégén van névnapom,lehet meglepem magam a Burning Crusade kieggel és irány vissza WOW. NO LIFE POWER :P

    De végülis mit is beszélek ott legalább közösségben vagyok még ha virtuálisan is és nem a blogomba nyavajgok,hogy milyen 1edül vagyok :B

    Még szűk 2 óra és mehetek a VGA hűtésért,remélem így elcsendesedik majd a gépem,mert nem ártana,ha esetleg füles nélkül is tudnék játszani a venti zajok melett :))

    Anyum is megvár holnap tehát hazafele autóval megyek,csak bírja ki addig a havazás,aztán mondjuk szombat éjjel tőlem le is szakadhat az ég,mert akkor legalább nem kell hétfőm visszajönni BP-re. Mondanom sem kell,hogy nem különösebben bánnám :DDD

    Elvágta az újjam a kurv@ eredménykimutatás. Utálom mikor papírlappal vágom meg magam,talán ez az egyik legroszabb 8 napon belüli sérülés :(((

    Háhááá már csak másfél óra meló(ban ülés). Nah megyek PH!zgatok még kicsit :DD

    Time is the fire in which you'll burn.

Aktív témák