Hirdetés

Aktív témák

  • Messa

    tag

    Újabb hét kezdődött :R

    Ma vettem egy 2800+os Barton magos Athlon XP procit a gépembe :C a régi 1800+os fogja leváltani. Pénteken veszem át és szombaton kerül beüzemelésre. Rá is fér már a gépemre az a kis + kakaó :B

    Arról nem is beszélve,ha a hugom megkapja augusztusban a gépem (mikor új konfigot veszek) akkor így már tud majd rajta akár Ragnarok 2-zni is:)

    Nyűgi hét elébe nézek:( Pénteken valszleg buszozhatok haza+ kb 1000 dolgom lenne a suliba,de lusta vagyok mint a föld. A Reggel jól indult nem aludtam el és mikor beértem nyakambaöntöttek egy valag S.O.S. melót amit most fejeztem be, sebaj így legalább gyorsan eltelik a nap:)

    Jövő héten remélem elmegy végre a WOW account és ha megy a proci akkor az 1800+ost feldobom apróhirdetésbe. Ezekből lesz 1 kis pénzem ami soha nem rossz.

    A hétvége gyorsan elrepült,mert a nappalokat szinte teljesen végig aludtam :((( Örül az ember,hogy hétvége erre szétpiheni magát:(

    Ma még be kell adni a melós öltönyöm a tisztítóba,nem kéne elfelejteni. Nah megyek dolgozgatok kicsit nehogy elaludjak :))

    Time is the fire in which you'll burn.

Aktív témák