Hirdetés

Aktív témák

  • Messa

    tag

    Kedd.

    Tegnap este még vacsi után rámcsörgött anyum,hogy meg kéne venni a mosogatókagylót meg a páraelszívót az új konyhába,így este 7kor el is indultam be az örsre. Ott bementünk az IKEA-ba és meg is vettök első kör alakú mosogatókagylónkkat. Pofás darab az már biztos. Aztán írány az Árkád,Media Markt zárás után 20-30 perccel még hozzánk vágtak egy szagelszívót is így talán kész lesz még karácsony előtt az új konyha.

    Nem bánnám ha lenne hol elkészülnie az ünnepi töltöttkáposztának :DD

    Ha minden igaz ma délután beesik a szabi előtti uccsó nagy meló amivel el fog menni a mai és a holnapi napom is nagy valószínűséggel ami nem is baj,mert így legalább nem fogok attól szenvedni,hogy lassan telik az idö.

    Este még kinézek az europarkba és ott talizok az emberkével aki visszacseréli a 256MB-os SDRAM-ot amit nem evett meg a hugom alaplapja.Utána kicsit körülnézek az europarkban is hátha látok még valami hasznosat/érdekeset karácsonyra,végülis magamnak még nem is vettem ajándékot :DD ,bár így belegondolva elég nagy ajándék lesz majd az új konfig jövőre.

    Kezdenek nagyon zavaróvá válni a dühkitöréseim.Tegnap is kiosztottam anyum,pedig nem is volt rá különösebb okom. Meg kéne tanulnom viselkedni,mert így könnyen egyedül találhatom magam akár már a 3. X-ben. Nomeg a karácsonyt se kéne végig dühöngeni,legalábbis nem úgy,hogy ezzel másokat is megbántsak.

    Nah majd átgondolom a dolgaim meg kipihenem magam rendesen és kicsit változtatok ezen.Erre a szabi pont megfelelő lesz.+hugommal is kéne kicsit foglalkoznom.

    Nah már hallom a főnök hangját a folyosón így inkább alt-tab és kezdek valamit matatni Word-be amíg beesik az a nagyobb meló,hogy lássák,hogy milyen szorgalmas vagyok :))

    Time is the fire in which you'll burn.

Aktív témák