Hirdetés

Aktív témák

  • Messa

    tag

    Tegnap sikerült bevásárolni a szörnyetegekből(21'' Samsung 1100P Plus) egyből 2-t is. Remélem jó vásárt csináltam,ha elmennek min 5 évet nagyon jó jártam. 1 a hugomnak 1 nekem(jó tesó vagyok :C :C ). Kicsit sajnáltam már,hogy a 14''oson kínlódott és most hogy eldurrant átment 12''-ra nah most majd nézhet mint a lukinyúl 21''on :))

    Kezdem érezni a hétvégét :DD

    Tegnap elvittük az albiba a 2 moncsit este még le is teszteltem az 1iket a laptoppal,ma ha végeztem melóban kipróbálom a másikat(bár a bolban mind 2 működött,de most jól szemügyre tudom majd venni). Nem mintha attól tartanék hogy hibás (amúgy is van rá 1 éva gari),de jobb ha kiderül ha bármi baja van itt BP-en mintha hazavinném Paksra és azonnali gond esetén hozhatnám vissza BPre :(((

    Szombaton el kell mennem a hugom karácsonyi ajándékáért( Terratech Razor Mystify Mamba(egy egér)) a postára,nem lnne jó elfelejteni,mert nem örülnék ha össze baxnák a postán.

    Anyumnak tegnap előadtam,hogy itt a Bank konyháján milyen jól főznek és elő is adtam neki,hogy ma Pacal lesz(amitől undorodok,de anyum imádja). Viszek is neki 1 adagot,itt figyel a dobozkájában,fujj apám de ocsmány kaja :((( na mind 1 nem nekem kell megenni :DD

    Egész dél előtt fénymásoltam a melóban valami hűdefontos szerződést. 3 példányban,de nagyon macerás volt főleg hogy a Canon IR 5500-as típusszámmal megáldot nyamvadék ipari fénymásoló több papírt rágott szét mint ami kiadott :W ,de legalább eltelt a délelött :C

    Jön a karácsony megálíthatatlanul!
    Anyum már fel is készített lelkileg,hogy a hugomat fel akarja hozni BP.-re egy kis karácsonyi bevásárlás erejéig. Ez sajnos azt jelenti,hogy én szájtátás helyett ülhetek otthon a hülye kutyával,hogy kapjon enni meg ,hogy ki tudjon menni WCzni :W Sebaj ez legyen a legnagyobb bajom a jövőben.

    Az ünnepek másik jele a vigyorgó mikulás(a szemben lévő céges mikulás csomagból amit ma osztanak)

    Back to PH! olvasgatás :))

    Time is the fire in which you'll burn.

Aktív témák