Hirdetés

Aktív témák

  • Csemike

    csendes tag

    Fent vannak a téli gumik a kocsin. Elmentem beállítani a gumi nyomást. Gondoltam megcsinálom a Teszkónál a kúton. Hát nem. Valami egysejtű odaparkolt az ezeréves melós kisbuszával és morcos képpel pakolászgatott. Miközben mellette meg ott tornyosultak a szabad parkolóhelyek. Rádudáltam, de mint aki meg se hallotta. Gondoltam egyet az egyenesági felmenőjére, aztán elhajtottam az autópálya túloldalára az Agiphoz. Gyönyörűen beállítottam a jobb oldali kerekeket, de a bal oldaliaknál nem tudtam. :F
    Nem tudom mással is elő szokott-e fordulni, de rátettem a szelepre a csövet, de csak sziszegett, eresztette a levegőt és így nem is tudtam felnyomni 2,2-re. :( Nagyon mérges lettem, visszamentem a pálya túloldalára és a másik Agipnál végre befejeztem a baloldali kerekeket is. Ott nem sziszegett a szelep... Viszont a mellettem állt egy kiscsaj egy öreg opel corsával, az meg hisztizett, mert úgy volt feltéve a dísztárcsa, hogy a szelep takarásban volt, azt meg nem tudta leszedni.

    Kínzó kérdés: a benzinkutas hölgyek miért mindig szőkék és műkörmöt viselnek?

Aktív témák