Hirdetés

Aktív témák

  • Csemike

    csendes tag

    *Figyelem! Alábbi írás senki ellen nem irányul, támadási szándék nincs benne, csak vannak dolgok, amiket nem értek. Bár lehet, hogy addig jó nekem. :)*

    Egyet áruljatok el nekem drága tezsvíreim!

    Mit lehet élvezni a Barátok köztön? Mi vonzza nézők millióit immár 10 éve a tévék elé hétköznap esténként? Komolyan nem értem. Most látom, hogy a számomra amúgy is színvonaltalan RTL Klub nagy csinadrattával ünnepli a Barátok közt 10 éves fennállását. Szerintem ez inkább szomorú.
    Tényleg megpróbáltalak megérteni Titeket, akik nap mint nap lekucorodtok a fotelba és heves pulzussal várjátok, hogy felcsendüljön a jól ismert főcímdal. Igen, én is lekuporodtam és néztem. Többször is megpróbáltam. De egyszerűen nem kötött le. Gyerekek, ez egyszerre siralmas és szánalmas. :O Jól kiszámítható történet, harmatgyenge "színészek" (persze szinte mind kezdők, vagy amatőrök, vagy nem ismertek, akiket azért annyira nem kell megfizetni, így is olcsóbb a cucc gyártása), és ezektől a népnevelő motívumoktól a homoszexualitásról, a cigányságról (biztos volt több téma is), hát ezektől aztán végképp hátast dobok. Ez már olyan szinte komolytalan, hogy röhögni kell. Ahogy ezeket előadják, ezekkel az unalomig ismert klisékkel, és közben meg halál komoly fejet vágnak. A "színészek" még csak meg se erőltetik magukat, minek? Ez a sorozat a pénzről szól. Sokan nézik, sok pénzt hoz az RTL Klubnak. Sajnos emiatt fog még sokáig képernyőn lenni. Ti meg le vagytok ejtve (részükről). Mindennap betömik a szátokat egy teljesen igénytelen, összecsapott epizóddal, és azzal elvagytok újabb 24 órát.
    Jah, igen, az is vicces, ahogy minden, a köztudatban éppencsak megjelent "celebrity", akiről nem is tudjuk, hogy ez most miért is híres, megjelenik a sorozatban... Hát komolyan, gyerekek.... Nemááááár. :DDD :DDD :DDD
    Sajnálom, hogy a zskategoria.blog.hu még nem írt róluk.
    Ha ismerné ezt a South Park, már biztos epizódot szentelt volna neki kb. így "Berényiék already did it". Kár, hogy nem ismerik, pedig azt nagyon szívesen megnézném.

    Ne higgyétek rólam, hogy kultúrsznob vagyok. RTL Klubot, TV2-t is nézem, ha jó filmet adnak (sajnos azokat általában késő este), sorozatot is szoktam nézni, amiért meg engem cikiznek folyton (Grace klinika, ezt az egyet). Lehet mondani, hogy nem kötelező nézni, el lehet kapcsolni. Igen. Persze, hogyne. Csakhogy a csapból is ez folyik. :( Be se kapcsolom a tévét, de az utcán, az újságos pavilon oldaláról is valamelyik sületlen kamaszgyerek vigyorog rám a Barátok köztből. Vagy ha bekapcsolom, és nézem az RTL-t valami film miatt, akkor a félóránkénti reklámbokkban a másnapi részből mutatnak előzetest.
    Tudom, sokaknak nem leszek szimpatikus, mert az itteni társaságból is sokan odavannak Berényiékért, mondom, senkinek nem akarom leszólni az ízlését, nem bántanék senkit a választása miatt, csak leírtam a véleményem. :)

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák