Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gipsztigris

    addikt

    válasz Tompie #25 üzenetére

    Nem! Lehet, hogy félreértettél valamit, vagy félreérthetően fogalmaztam. :)

    Nem a TCPMP a lényeges videólejátszásnál, hanem a hardver. A lejátszó az is lényeges, de ha a hardver ill. a codek készlet nincs benne, vagy nem megfelelő, akkor sohasem lesz tökéletes.
    A mondandóm lényege az volt, hogy a beépített lejátszója is jó a gépnek. Mert általában elmondható, hogy a gyári videólejátszók gyengébbek, mint a TCPMP, és esetenként egy TCPMP használatával javítható a lejátszás minősége. De akadós filmekre az sem nyújt orvosságot.

    "Meg ha ezzel a lejátszóval játszom le a filmet akkor is tud olyat, hogy filmnézés közben ha navigációs hang következik, akkor a film hangját lehalkítja arra az időre míg navigál?"

    Na, ezt azért ne kívánd sem a Globe HD-től, sem pedig egy másik PNA-tól! Ha ilyenre vágysz, vegyél egy kétzónás beépített fejegységet a kocsidba, és ott navigáció közben tudsz filmet is nézni, vagy TV-t nézni. :-) Ha egyszerre menne a videólejátszó, és a navigáció, akkor rövid idő alatt összeomlana a rendszer , mert sem a proci, sem a memória nem lenne elég rá.

    A navigáció alatt CSAK zenét tudsz hallgatni....és ott lehalkítja a zenét, ha megszólal a navi. De az meg nem készülék, hanem navi program függő.

    Remélem sikerült jól összezavarnom téged! :DD :)) :DD

    "Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

Új hozzászólás Aktív témák