Hirdetés

Aktív témák

  • Bocha

    HÁZIGAZDA

    Üdv!

    A minap tesóm gépére (Abit KD7, 1800+, 256, R8500) a win98se helyett felraktam xp-t, amivel nincs is gond (bár a 256 ram miatt mintha annyira nem repesztene), viszont a colin 2005 nem hajlandó elindulni. A game eredeti, és a hibajelenség, hogy kb 20 percig telepíti (meg eleve a telepítő azt írta ki hogy fel van rakva a game, holott formatáltam a vinyót, mondom mind1 nyomtam egy uninstallt, erre kezdte el rakni, érdekes), és mikor el akarom indítani, egy black screen, némi felbontásváltás, és úgy is marad. Nem írja ki hogy nem válaszolna a program vagy vmi, csak egy üres screen van, semmi élet. Ja, sp2 van fent. Ha vkinek van ötlete pls ne tartsa magában, kösz :)

    Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

  • Old Death

    senior tag

    válasz Bocha #1 üzenetére

    Hell!
    kérlek használd a keresőt mielőtt topicot nyitnál, itt a CMR2005 topicja: Bővebben: link ha nincs szó benne erről, attól még fel teheted a kérdésedet, fölösleges új topicot nyitni neki. :)
    256MB ram-mal, pláne Xp-vel nem kéne erőltetni a játékot... főleg nem SP2-vel... kis ram tuning ráférne a gépre, maga a telepítés se tartana 20 percig, meg talán a fekete képernyőn is túljutna gyorsabban (bár nem tudom, h ilyenkor mennyire dolgozik a gép v csak simán black screen és kész)

    oldy

    ''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

Aktív témák