Hirdetés

Aktív témák

  • citkar

    addikt

    üdv
    azaz csoki neked
    2005 júni 27. immáron 2 óra 27 perce,most érett meg bennem h csináljak naplót,így hajnal 3kor : o ) ... amúgy pár napja tervezem,na de most

    elore tudom h ritkán fogok ide írni,netem se lesz mindig,de majd néha írok : o )
    foleg h holnap után gyógyszertan szigorlat...jajj : o (

    mivel h a naplómba nem írhat más,ezért ha vki hozzászólna
    mail: citkar''kukac''citromail''pont''hu vagy citkar''kukac''yahoo''pont''com vagy citkar''kukac''gmail''pont''com
    változatosak ugye? : o )

    ma szobatársam szülinapját szolidan ünnepeltük,meg tanultam,néha kell hisz szigorlat,szerdán...de azért kis lanparty akoliban,pontosabban szobatársammal befigyelt : o )
    most viszont folytatom a tanulást,majd vmikor bovítem kicsiny naplóm...igyekszem
    csoki nektek!

  • citkar

    addikt

    most nézem h kb fél óráig írtam a elozo hozzászólásom...lehet aludni kéne mert betompultam? : o )

  • citkar

    addikt

    válasz citkar #2 üzenetére

    sztem az nem 27 hanem 47 volt..na mind1 (mondták már h kissé skizó vagyok,miután megvitatom magammal : o ) )

  • citkar

    addikt

    fáradt vagyok,nyugos vagyok szar az egész
    holnap elintézek pár dolgot pesten,aztán csütörtökön lelépek peströl jó idore,szal netközelben keveset leeszek,pihen szegény fiatal naplóm-erot gyujt,hátha vmikor sokat írok bele : o )
    csoki neked

  • citkar

    addikt

    Na kérem visszajöttem,igaz augusztusban,pár vizsgát lenyomni : o ) .. hát az se volt semmi,volt pár érdekes vizsgáám már az éeltemben...kéne csinálni egy balázs showt?? : o ) és most sem ment egyszerűen a dolog,de...de...de? minden megvan : o )
    majd egyszer talán azt is leírom...

    jajj,a minap jövök az utcán,sietek...fülembe füles hallgatok vmi zenét,cska halkan s átkelek egy zebrán,mikor a felénél vagyok hallok vmi szirénát nem túl messze,kb 20 méterre volt egy buzi rendőrautó (kanyarodott így nekem mint gyalogosnak elsőbbségem lett volna) ,épp h nem ment rá a sarkamra s persze amint átért a zebrán levette a fényt s hangos szirénát,majd normál tempóval továbbment...utánukdobtam volan vmi féltéglát..esetgleg gerendát? : o )
    máskor is volt h csak a megkülöböztető jelzés miatt mehettek le balra egy forgalmas úton stb s elég idegesítő,h csak arra az időre teszik fel h a kreszs alól kibújjanak...na de ha csak ennyi baj lenen velük..hagyom is

    kezd hideg lenni,basszus,tegnap még rövidujjúban mászkáltam délután,de félek idén utoljára,nem jóó... : o / na de nem görögországban élünk h 25 éves létemre ne lássak havat : o ) ..ezt nemtom h jó e nekem : o )

    hát,gondoltam mesélek a gyakorlatomrol,de azt kihagyom,ott is vannak durva dolgok,amik lehet nem az olvasóra tartoznak

    azon gondolkodtam h ha vkinek van mondanivalója modnja,ide ugyan nem tudja de mailben icq msn stb tudja,szal csak nyugodtan,kár h nem lehet választani h interaktív lehessen a blog,bár akkor már fórum lenne,na mindegy

    egyelőre ennyi,csoki nektek(meg nekem is)

  • citkar

    addikt

    üdv
    hétfő reggel van,kicsit retek volt reggel 5:40kor az idő de már alakul
    most kéne mennem igazságügyi orvostan gyakorlatra,nem fogok bemenni

    fura ez az új fórum,de azt hiszem meg lehet szokni sjó lesz,bár a legördülő menű h a fórum témák közt lehessen keresni pl a blogszférát kicsit zsúfolt s nehezen lehet benne tájékozódni,remélem ezt orvosolják majd

    mult héten mi si történt? nem sok,elugrott pár ismerős,meg a bnője,aminek ő nem örült..nőböl voltak mindannyian,nem meglepő : o )
    majd most szerdán lesz kisebb összejövetel,gondolom néhány üveg whiskey elfogy majd
    amúgy a hét elég gyorsan eltelt,hétvége is,szülinap,utazatás,szobatársam rágyógyult a fifa 06-ra
    hátha ma szerzek vmi normálsi hangfalat,ne csipogjon ez a kis zöld
    jajj..eszembejutott h pénteken intenzív helyett vhova máshova kell menni...eddig is a kútvölgyi fele keleltt menni,most mégmesszebb...alig várom...
    hopp...egyik szobatársam a lajos nem ma akar venni mp3 lejátszót? s menjek el vele?..hát elkisérem : o ) kiváncsi vagyok milyen lesz,512 megás,csak 15,vagyis vmivel alatta. Majd kdierül h jól muzsikál e ... a szó szoros értelmében
    ma le kéne menjek a portához s beírni pár dolgot a füzetbe,ami nem jó a szobában
    pl a 4 ágynál mindnehol kiégett az izzó,vagy nem is volt
    a szobában a nagylámpában 3 helyett 2 izzó van
    csöpög a csap
    eldugult a csap
    az ajtó szorul,néha alig nyílik,pedig nincs zárva
    azt már bele sem írom az ablakon keresztbe van 2 repedés s 3 ágyat a 4böl jó lenen kicserélni : o )
    jaa..amit még beelírok,az egyik új konnektor kisesett a falböl,kicsit nehéz beeldugni így dolgokat s kihúzni,cska óvatosan(főleg h 4es : o ) )

    mire leérek a felét elfeledem,ha ezsembejut egyáltalán h be akarok írni vmit,de már kellene mvit alkotni
    kellene venni pár könyet még h tudjak vmiböl tnaulni,majd érdkelődöm,vannak kaik jobban vágják ezt nálam
    na hát most egyelőre ennyi
    igazságügy kilőve,talán majd belre bemászok,pihenek s vmi a hasammal sem okés,vhova el ekll vonulnom : o )
    csoki

Aktív témák