Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zz top

    tag

    válasz Fred23 #3 üzenetére

    Megértem, én is keresnék hasonlót, mint az általad linkelt, de max 30-ért 300wattos tfx táppal.

    A tesztben szereplő házra visszatérve, szerintem a legnagyobb hibája, hogy nagyon nehéz lehet pozitív nyomásúra megcsinálni, mivel egyszerűen nem tudsz bele jó helyre tenni befújó ventit. Alulra ha tesz az ember 2 darab 140-est, (már ha egyátalán elfér az alaplaptól a hagyományos vastagságú), akkor annak a légáramát egy közepes méretű GPU már elég szépen blokkolni fogja, a CPU-hoz nem sok minden fog jutni.
    Vagy egy alacsony profilú CPU hűtő, és felülre -hátulra tenni a befújó ventiket, alulra meg a kifujókat, de azt meg a GPU ventijei nem fogják szeretni. (plusz egy rakás por is bejutna ugye)
    Szerintem ami itt leginkább működne, az egy kis méretű GPU, plusz alacsony profilú CPU hűtő, alul a 2db 140, vagy 3db 120 intake, és némi exhaust felül és max hátul.
    (Vagy 240-es AIO a CPU-ra, alulra meg a befújó ventik a GPU-nak. Talán még ez működhet.)
    Szóval erősen kompromisszumos ez a ház (pedig amúgy a mérete szimpatikus). Ennyi pénzért én az Asus Prime AP-201-en gondolkodnék, csak az meg talán túl hosszú is már.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák