Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Guseppe

    tag

    Sziasztok!

    Az alábbi alaplappal lenne a következő hiba. Bekapcsoláskor rendesen bootol a Win XP, azaz minden rendben. Nincs fagyás semmi problem. Viszont ha újtaindítom, akár a windows által akár reset gombbal, a gép nem ad képet, illetve nem bootol. :( Nézegettem a BIOS beállítási lehetőségeket, de nem találtam erre a problémára esetleges beállítási megoldást. Gondoltam kikerülöm a problémát és a hagyom az integrált VGA-t. Beleraktam egy AGP-s kareszt, de a helyzet nem változott. Négy fajta RAM-ot próbáltam ki, de mindegyikkel a resetre, vagy újraindításra ugyan az a helyzet. Komoly Chieftech táp volt az utolsó remény, de semmi majd egy BIOS frissítés. Sajna nincs több ötlet így hirtelen. Ha valaki tud választ esetleg ilyen lapja van írjon. Egyébként pénteki a lap, tehát max megy garba vissza, csak meg szeretném tudni nincs-e valami megoldás erre.

    Bár valszeg nincs....

    Előre is köszi a válaszokat.

    Ja és pár kép a lapról:

    http://www.amazon.com/exec/obidos/tg/detail/-/B0002EOR9Y/qid=1115580446/sr=8-1/ref=sr_8_xs_ap_i1_xgl147/103-9391627-4409429?v=glance&s=pc&n=507846


    [Szerkesztve]

    "Tekintsd meg istennek cselekedeteit, mert kicsoda teheti egyenessé amit Ő görbévé tett!" Gattaca

Új hozzászólás Aktív témák