Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bteebi

    veterán

    Sziasztok!

    Vettem egy Gigabyte HD 7770-es videokártyát, és a Win7 Ultimate x64-en a legújabb Catalyst (12.10) fut. Erre van kötve DVI kábellel egy 19"-os monitor, és HDMI-n egy 40"-os Samsug LCD TV, Full HD felbontáson (1920×1080 @60 Hz). Két problémám van. Egyrészt mindenképp a TV-t érzékeli elsődleges kijelzőnek (már meg tudtam oldani, hogy az asztal a másodlagos kijelzőről, a monitorról menjen, de ez így szerintem elég hülye megoldás), másrészt pedig mintha valamiért "nagyítaná" a képet a TV-n, és emiatt a képminőség se az igazi, sőt néha filmnézés közben mintha szaggatna a kép. Úgy értsétek ezt a nagyítást, hogy ha egy ablakot teljes méretűre nagyítok, akkor a szélei minden irányban "lelógnak" a TV-ről. Korábban egy GeForce 9600 GT-m volt, és azzal nem volt ilyen gond, pedig az csak D-Subbal volt a TV-re kötve.

    Mi lehet a probléma? :F Elsősorban ez a "képnyújtás" érdekelne, de annak is örülnék, ha a kijelzők sorrendjének megváltoztatásához is tudnátok ötletet adni. Előre is köszönöm a segítségeteket! :) :R

    [ Szerkesztve ]

    Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

Új hozzászólás Aktív témák