Hirdetés

Keresés

Hozzászólok Aktív témák

• erikke17

őstag

válasz Viktor77 #12888 üzenetére

Tegnap akartam SP3-ra frissiteni de megállt ott hogy Telepités utáni folyamatok futtatása, muszáj volt restartolni, na mondom ez össze kócolja a dolgokat, aztán vissza állitotta magát a XP szerencsére bár nem tudom mennyire kotorhatta ez meg az agyát. Gondoltam holnap felteszem a legújabb catát de mit ad isten nincs framework 2.0 SP1-em csak sima 2.0 legalábbis Programok törlése és telepitésében ezt irja.
    Tanácstalan vagyok, azon filózom hogy várjam e meg a 4830-at mikor vissza jön gariból aztán felteszem akkor vagy még most kócoljam meg a wint ennyi installal igy is ccc-t le kellet vennem mert be dilizett, csak display driver van most. Ha most el kezdeném feltenni 11.2 catát szólna hogy nincs megfelelő framework vagy fel is tenné?

Vagy megfogom aztán felteszem azt a catát ami van az Asus EAH5450 cserekártyához (10.1) Aztán kész nincs már idegrendszerem az egészhez :(

[ Szerkesztve ]

||WoT Acc / War Thunder - Erixx93|| BF3 - Erixx93 || Steam - erixx18 ||Xbox One S- Erikk24 || Huawei P9 + Xiaomi Hybrid Dual Drivers + Rock Zircon :)|| MeMo Pad HD 7|| Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

Hozzászólok Aktív témák