Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Steelmanus #8761 üzenetére

    Ha figyelmesen olvastad volna, azt is láttad volna, hogy a 80% (ami erős túlzás) 90%-ának az az összes gondja, hogy figyelmetlenül olvasta el a cikket, és rosszul állította be a programot. Senki nem mondta, hogy az ATT egyszerűbb a CCC-nél, sőt. :DDD Ma is sírt valaki, hogy nem működik sehogy, aztán letöltötte a beállításaimat, onnantól kezdve minden flottul ment. Szóval a problémákat nem az ATT okozza, hanem 90%-ban a userek, 10%-ban meg egyéb segédprogramok (pl. XFire), amelyek ugyanúgy becseszhetnek CCC-be is, mint azt itt CCC-guruk is meg szokták említeni.

    Amitől félsz, azzal ne kezdj. Nem kényszer ATT-t használni, azt tanulni kell.

    Én ugyan nem nézem le az ATI mérnökeinek munkáját, hiszen hihetetlen mennyiségű energiát fektetnek a driverek hiányosságainak elleplezésébe, illetve különböző bugok létrehozásába (amitől 100X akkora a CCC, mint az ATT). :D Tréfát félretéve, nekem az nem tetszik, hogy mekkora pénzeket akaszt le az AMD, és milyen magasról tojik a felhasználóira, erre itt ez a srác, és 1/100 akkora progival megcsinálja az egész hóbelevancot, sokkal testre szabhatóbban. Persze macerás, de mint írtam, aki az egyszerűséget kedveli, használjon CCC-t, és persze rakja újra az OS-ét, ha sikerül feltelepítenie egy éppen eltávolíthatatlant/frissíthetetlent. Ez a CCC-ben lévő videó kódoló meg egyszerűen nevetséges és szánalmas az ATT-éhoz képest (viszont jól szemlélteti a két progi koncepcióbéli különbségét), pedig ugyanazt az engine-t használják.

    CCC-ből nem lehet AVIVO-t telepíteni, az ugyanis egy másik szoftver, viszont mind2 a Catalyst-nek nevezett csomag része, ill. verziótól függően "individual component".

    Acta@: Talán nem a 10.4 van fent.

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák