Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Abu85 #7792 üzenetére

    Ez aztán a szakértelem, már megbocsáss! :N :R A "teljesen jó" gyári beállítások szart sem érnek esetleg egy rosszul szellőző gépben (lásd: halott ref. HD4850-ek tucatjai a kánikulában), jól szellőző házban meg fölöslegesen pörgetik a ventilátort. Ilyen téren akkor nyilatkozz legközelebb, ha a gyári beállításokkal tönkrement rengeteg ATI kártyát saját zsebből pótolod a peches usereknek. :)
    Sztem a userek azon pár %-a nem ismeri az ATT-t, amelybe te is tartozol (riogatni tudsz vele, de lényegében sz.rt sem tudsz róla), mellesleg én az ATT userekről beszéltem, ami minimális logikával egyértelműsíti, hogy ezen userek 100%-a ismeri az ATT-t. :P
    Azt én sosem állítottam, hogy a gyártók lennének felelősek azért, ha a user bármivel elbarmol valamit a kártyáján, csakhogy az elbarmolást az ATI saját CCC programjával is könnyedén meg lehet tenni, ha valaki hülye, ha meg nem az, akkor ATT-szal sem fogja. Tehát sztem továbbra sem arról van szó, hogy vmi program rossz, hanem hogy a user esetleg hülye hozzá, csak ti 2-en próbáljátok a hibákat másra fogni.
    Én meg meglepően sok hibát láttam, amelyért kizárólag az ATi driver volt felelős, mert az első dolog, amit gebasz esetén javaslok, ha valaki ki akarja deríteni a problémája pontos okát, hogy szűz rendszerre tegyen csak drivert. És az esetek kb. 80%-ában ott a hiba! És olyankor jót nevet mindenki azokon, akik továbbra is hajtogatják az ATI tökéletességét. A maradék 20-ban meg legtöbbször tényleg elbarmolt valamit a user az ATT-ban, RivaTunerben, v. bármi másban, ill. video-lejátszók, codec csomagok zavarnak bele a megjelenítésbe. De ez megint user error, ugyebár, aki nem nézi végig az ATT beállításait, v. ész nélkül feltelepít minden szart a gépére. Én pl. ATI-nál kimondottan szeretem, hogy az AVIVO telepítésével semmiféle extra codec-kel nem kell már foglalkoznom.

    Asszem, ebből a vitából tényleg végleg kiszálltam, mert csak az időnket pocsékoljuk vele. Nem rendelkeztek beható ismeretekkel sem az ATT-ról, sem az ATI meghajtóinak hibáiról, ill. a saját szemetekkel látva sem vagyok képesek elfogadni, hogy az istenetek lényegében csak egy pénzhajhász kontár. :((( :P

    siriq: Akkor mégiscsak érthető, miről beszélek. :R

    rocket: Amit nem látsz, az nem is létezik, mi? :P Te nem hülyézed le a usereket, csak megint mindenki más felelős a graf. hibákért, csak az ATI meghajtói nem. :U Mindemellett továbbra is csak ezt a hülyeséget hajtogatod, hogy az AMD driverei jók, és ha bármi probléma van velük, rögtön ráfogod a user-re + a 3rd party progikra. Akkor ki is itt a Nesquik nyuszi? :F :P :N Aztán a végén közlöd, hogy akinek az a minimális elvárása, hogy működjön, amit megvesz, az balfék. Csak igénytelen ember fogadja el a selejtes munkát, viszont ez az igénytelen ember SOHA nem fogja felfogni, miről beszélnek azok, akik nem szenvedhetik, ha bármi módon megkárosítják őket, és nem fogadják el, hogy nekik kéne bármit dolgozniuk azért, amiért másoknak már fizettek (driver fejlesztés). :(((

    bigdigit: Ezt a Win7 csinálja. Állítsd kényszerített módba. Lehet, hogy még mindig 59-et ír ki, de 60 lesz, ezt onnan tudod, hogy ha megint átváltod, nem fog villanni a kép.

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák