Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pocok256

    veterán

    válasz belinho #17020 üzenetére

    Most komolyan ennyire .... Jézusom nálad a különböző konfigok és különböző gyártók fogalom SEMMIT nem mond ? Komolyan mondom az egy dolog, hogy teljesen tudatlan vagy meg hihetetlen buta a témában , de hogy még hirdeted és büszke is vagy rá az már borzasztó ha én valamihez nem értek legalább csendbe maradok és meghúzom magam, de legfőképpen nem írok égbe kiáltó baromságokat főleg ha van olyan aki talán kompetensebb nálam ...

    Elnézést a hangnemért, de ez a mérhetetlen pökhendi kijelentés, hogy csak így idejössz és le "hülyézel" mindenkit mert hogy neked jó akkor mindenki más tuti hülyén csinálja bele sem gondolva az egésznek a hátterébe ez valami iszonyatos trollkodás komolyan mondom....

    Mintha én nem próbáltam volna meg mindenféle módot, hogy feltegyem a drivert, de se szűz windowsra nem ment fel, se a gyári windowsra nem ment fel, se a gyári windows + gyári driverre nem ment fel, mert kékhalállal meghalt és ez nem user error, egyszerűen konfig specifikusan kijelenthető hogy a hp dv6 os A8 al szerelt gépekre nem ÉRI meg felrakni mert lassulást okoz és kékhalált egyes esetekben. Az hogy a te hardveredre éppen jó az szerencsés, de nem fedi le az összes hardvert és az összes lehetőséget... Jó lenne ha ezt belátnád....

    [ Szerkesztve ]

    HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

  • VGYke

    addikt

    válasz belinho #17020 üzenetére

    Mondjuk játszani még nem játszottam alatta, de a Furmark 1.9.1 (OpenGL) a végtelenségig futhat (-na, ha nem zavarna a 90fokos hőmérséklet), az Unigine2.5 meg átlag 1%-al nagyobb értékeket hozott ki 12.1/12.3 esetén az utóbbi javára= FPS:42,9/43,3 Score:1081/1090, MinFPS: 20,8/21,1, Max FPS: 104/102, tehát sebesség nálam kb. ugyan az.
    Ellenben régebben olvastam korábbi Catalysteknél, hogy néha akad az egér. Örültem, hogy nálam ez nem fordul elő. Aztán most a 12.3 esetén itt is jelentkezik. Nem mindég és nem állandóan, csak néha és egyenlőre csak win (2D) alatt vettem észre. Tény, hogy 12.3 előtt soha nem tapasztaltam. Másnál is van ilyesmi?

    kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

Új hozzászólás Aktív témák