Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kranazoli

    senior tag

    válasz HSM #12790 üzenetére

    Mondjuk Én eddig ezt komolyan nem is néztem. Mindig kilőttem a GPU gyorsítást. Aztán most, hogy szóba jött megnéztem ill. miután Cata-ban beállítottam azt is, hogy a Video Settings rész legyen érvényes az Internet-es videókra is. Vagy a GPU gyorsítás és/vagy CCC video settings-el megspékelve nagyságrendekkel szebbek a YT vidik. De gondolom a DIVX filmek is, csak eddig ezt nem figyeltem.

    Most Én sem tudom mitévő legyek. Nekem is elég sokszor háttérben megy a YT mert már többet hallgatom a YT kedvenceim, mint az mp3-akat.

    Mivel csak háttérben szól, így az 157/300Mhz jobb választásnak tűnik a halkabb működés és kevésbé melegedés miatt.

    Az érem másik oldala meg a minőség romlás. Azt mondjuk nem értem teljesen, hogy GPU gyorsítás nélkül miért xarabb a minőség. Én abban a hitben voltam, hogy akkor a CPU dolgozik.

    Szerintem ez nem csak ATI-nál van így. nV-nél is van ilyen, nem?!

    Ezt meg nem értem teljesen:

    "A régi flash-el/youtube-al volt, jó, mikor ment a hardvergyorsítás, de nem használta az UVD-t"

    Miért akkor milyen volt a hardver gyorsítás?! Régebben 1általán nem nézegettem ezt a témát.

    Én meg azt nem értem, hogy miért kell a 400/900Mhz?! Most valóban ennyi kakaó kell a flash és DivX lejátszásához?! 1080p-s YT vidiknél el tudom képzelni, de lehetne vmi alacsonyabb órajel is mint a 400/900. Passz!

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

Új hozzászólás Aktív témák