Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sub-ZeRo

    nagyúr

    válasz Steelmanus #11960 üzenetére

    A vinyók nekem simán elhalkulnak 1 perc után. AHCI módban vannak nálad?
    A kékhalál úgy jött, hogy a 10.10-et használva (balance módban a gép), win updatre felementem, majd láttam az ati-hoz a decemberi drivert. Leszedtem az amd oldaláról. Felraktam ment minden flottul. Persze az előzőt uninstall. Még ilyenkor is balance-on volt.
    Majd ha játszok akkor felrakom high perf.-ra. Ott is jó volt. Akkor egyszer csak netezek, és még eszemben volt, hogy high-on volt. Akkor le power saverre. Na itt volt egy kékhalálom. Utána blue screen view-el megnézve az ati egyik sys fájlja csinálta. Azóta 10.10 van és semmi baja neki. Nem nagyon volt kékhalálom a driverekkel, csak 1-2.
    Meg egyszer mikor a vga-hoz hozzáértem, és akkor dobott egy elég szépet. :DDD
    Opencl? Ez már az új driverekkel benne van? Valami sdk rémlik. Azt feltettem, de szedtem is le. Nem tudom mi az. :DDD Még ez kékhalál előtt volt.
    Mi lenne az :F

    "Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

Új hozzászólás Aktív témák