Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz mixi80 #11035 üzenetére

    Ez a 10.10-es egész jónak tűnik, bár még csak szint. tesztekkel néztem. Olyan 10.4-10.7 szintű (amelyek a gyorsabbak voltak), hol lassabb, hol gyorsabb, DX10.1 magas minőségben viszont szignifikáns a gyorsulás! Átlag 14FPS-szel futó Vantage Extreme teszt (8XAA 16XAF) az új meghajtóval kb. +0.5FPS, ami azt jelenti, hogy játszható szinten játékokkal elméletileg több FPS gyorsulást kell kapnunk magas szintű grafikával. Szemlátomást marad az AMD szokása, hogy 3-4 frissítéssel képesek egy hasznos meghajtót is kiadni (9.12hf, 10.4, 10.7, és most 10.10). A verziója is .xx2, tehát már javított, gondolom, itt a topicban majd jelzik, ha valamiben bugzik. Mindenesetre normális CC és PP nyilván ebben sincs, szóval akik azt használnak, azoknak marad a 10.4 (és esetleg a RadeonPro), igényesebbeknek meg az ATT.
    XP-n nálam továbbra is a leggyorsabb 10.4 van fent, ezt még nem néztem, de DX9-ben W7 alatt sem acélosabb az új.

    Dictator^: Huh, erről már volt szó pár hete, vmi telepítő-hiba rémlik. Pontosan nem tudom, mert ilyen hibát nekem is csak C telepítővel és CC-rel sikerült elérnem, de 10.9-cel nem volt (azt teszteltem legutóbb). Ha a gépeden van tuning, arra érzékeny lehet a sleep mód.

    pumpa007: Az AMD telepítővel kellett volna eltávolítani. Töröld ki az ATI-s bejegyzéseket a registry-ből, és az ATI-s könyvtárakat is, vmind Windows\system32 könyvtárból a hozzá tartozó fájlokat. Driver sweeper kijelzi, de kézzel töröld, különben ott maradnak.
    Ha W7-ed van, az eszközkezelőből a meghajtót eltávolítva visszaáll az alap W7-driver.

    viktor82: Drivert telepítettél, v. az egész hóbelevancot? Mert én csak drivert, és semmi problémám.

    csucsbicep: Lásd fent.

    narii: A legfrissebb a 10.10. ;) Csak azt nem írtad, mi után jött elő a hiba? Így többféle okra is gyanakodhatunk. Hogy CC-e, az könnyen kideríthető: távolítsd el.

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák