Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Steelmanus #9031 üzenetére

    Írtam, hogy tesztelésre, csak el kellene olvasnod, amire válaszolsz. :B ;)
    Megnéztem a W7 + XP drivert: önmagukban 57,7MB-ot nyomnak, a telepítőjük 78,3MB. Az egész Catalyst csomag (XP CCC nélkül) 250MB, kicsomagolva és szeméttelenítve 150MB, amit ráadásul kisebbre összelehet csomagolni, mint a szarul csomagolt AMD telepítők.
    A CF-ről meg nem is szóltam.

    moonguru: Ha elvesztek valamitől a felbontások (nálam nV-ATI VGA cserénél fordult elő, hiába pucoltam rendesen a meghajtót, érdekes módon ATI-nV-nél nem volt ilyen), akkor vsz csak OS reinst segít. Én legalábbis sem monitor, sem VGA-driverrel nem tudtam visszahozni. Persze ez is lehet hardver-specifikus hiba, ahogy más okból is fakadhat.

    hfrankee: Keress rá, ill. nézd meg driver-letöltő oldalakon, mert az AMD jó ideje nem adja a saját régebbi drivereit, nyilván nem véletlenül (avultatás).

    F_Zolee: Én eddig is mondtam, mindig lehurrogtak érte.

    westcoastog: Hónapok óta pre- v. béta néven adja ki az AMD a "rendes" meghajtót, a végleges pedig a hotfix lesz (lásd a megjelenési dátumokat). Így küszöbölték ki, hogy mindig hotfixet adjanak ki. :D

    Abu85: Nem hiszem, hogy a felhasználókat érdekelné, miért b.sznak ki velük, vagy miért adtak el nekik hibás VGA-t. :N Úgy látom, megint az egyéb hibákat leplezik ezzel az órajel emeléssel (ahogy a HD4870-ek RAM-jai is azért kénytelenek gyárilag 2D-ben is 3D frekin járni, hogy kiküszöböljék a villódzást). Szerencsére ATT-t használok, így nem kényszerülök ilyesféle problémákkal (sem) szembesülni, de ez azokat kevéssé vigasztalja, akik a CCC-t használják. :(((
    Az már más kérdés, hogy egyeseknél az alacsony órajel, másoknál meg a magasabb okoz gondot (azzal a sok felhasználóval csak a gond van :DDD ), ami ugye nem lenne stabil meghajtóval.

    Viktor77: Akkor a kedvedért +1X leírom, hogy nem a letöltési metódusba (+1 szó, amelynek nem ismered a jelentését) "kötöttem bele", hanem abba, hogy az "individual" (javaslom, járj utána e szó jelentésének is), csomagokhoz hozzácsomagolják az oda nem tartozó részeket, és nem teszik valóban önállóan letölthetővé a csomag részeit, pl. drivert, AVIVO-t, stb azok számára, akik képesek segédlet nélkül is programokat/meghajtókat telepíteni (ahogy régebben volt). Szerintem hiba, szerinted nem, de ez egyéni mérlegelés kérdése, nem vagyok köteles egyetérteni veled. :) Attól ez még a topicba illik, hogy neked nem tetszik. Az OFF-ot magamtól is jelzem.

    Szerintem a "hülyeség" abba belekötni, aki a Catalyst csomag ilyen-olyan hibáiról szól (nem egyedüliként), miközben ha nem lennének ezek a hibák, akkor nyilván nem lenne miről beszélni. Szóval ha kifogásod van az ellen, hogy szólok a Catalyst hibáiról, fordulj az AMD-hez, hogy adjanak ki hibátlan meghajtót, ami kutya kötelességük lenne (lásd: terméktámogatás a megvásárolt termékhez). :P

    Kíváncsi vagyok, hogy ha nem használod a hibás ATI drivert (vagy adott esetben nV-t), akkor vajon mivel vezérled a megjelenítődet (+1X a hülyeségről). :P Nyilván erre nem tudsz válaszolni, főleg, hogy az nem OFF lenne. :U

    Hogy ki nem illik a topicba, ahhoz elég megnézni a hsz-aidat. Tudod, moderátornak lenni nem azt jelenti, hogy szükségtelenül, öncélúan beszólogatsz és rendezkedsz a topicokban (miközben pü. is lehet figyelmeztetni valakit, ha vét a szabályok ellen, amit én nem tettem). De lehet, hogy ebben is eltér az értelmezésünk. :) A személyes problémáidat szíveskedj személyes üzenetben jelezni, hogy kövesd a PH szabályzatát, amely betartása felett őrködnöd kellene, mert így eléggé árulkodó a viselkedésed. :R

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák