Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Steelmanus

    addikt

    válasz Mackósajt #8898 üzenetére

    A Vista/W7 beepitett driverevel sokaknak problemaja akadt ezert nem kellene feltelepiteni.
    Az Easy Cleaner semmit nem er a CCC leszedesehez, az fokent a registry-t tisztitja semmi koze a Driver Sweeper-hez ami csakis az NV, ATI, Realtek, Creative stb visszamaradt bejegyzeseit szedi ki a regisztribol es az elavult driver fajlokat, nagyon tavol all attol hogy ujra kellene telepiteni az OS-t.
    A 10.4-ben nem hogy butitottak a telepitot hanem mas ujabb verzios telepitott hasznalnak amit mar az XP-ben is bevezettek:

    (Csak hab a tortán, hogy az állítólag MS jóváhagyott AMD driverekre a windrows és a vírusirtó is folyamatosan ugrik, hogy azonosítatlan, aláíratlan, veszélyes elem. Még ezt sem tudják megoldani.)
    Na ez eddig uj nekem mert en havonta cserelek es soha nem sirt a virusirto szerintem ott Nalad lesz a hiba oka.
    Na mindegy, tudtommal nem tud semmit a 10.4, amit a 9.6 ne tudna, és nekem számítana, így nem éri meg a rászánt időt a megoldás.
    Ha nem telepited fel akkor nem is tudod megmondani hogy mennyivel jobb a 10.4 pedig jobb ezt meg az is elismeri aki a regebbi verziokat preferalta.

Új hozzászólás Aktív témák