Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rocket

    nagyúr

    válasz katt777 #7739 üzenetére

    Sokszor segitettem mar driver problemaban, ugyhogy rossz embernek cimezted a hozzaszolasod ezen reszet is.

    "Ált. az ilyen "ATI OK, user hülye"-típusú fickók mindig eltűnnek, amint náluk is elbarmol vmit egy ATI driver a rendszerben, de kívánom neked, hogy továbbra se találkozz VGA-hibákkal (lehetőleg kerüld a régebbi játékokat, főleg CoD1-et )."

    Ugytunik tovabbra is ertelmezesi zavarban szenvedsz, es olyan dolgokat is belekepzeltel a hozzaszolasokba amik benne sincsenek :DDD

    Driver hibak mindig is lesznek, az emberek jelentos resze nem jelenti be ha problemaja van, csak sirankozik a forumokon, ezzel nem tudnak mit kezdeni.
    COD1 tobb mint 6 eves jatek, nem hiszem barmelyik cegnel prioritast elvezne, de gondolom nem jelentetted be a problemat az AMD-nek (ha igy tettel volna akkor azt leirtad volna a hozzaszolasban), csak megint a forumon irogatsz rola, es varod a problemad megoldodjon.

    "Nézd csak meg, ti mantrázzátok a gyári marketinget, én meg írtam azért pár példát, hogy mi hogyan működik."

    Szoval szerinted mar a driver eltavolitasa, es telepitesenek az AMD altal ajanlott modja is a marketing resze :DDD

    #7742: "Világos ... a RivaTunert és az ATT mögött olyan infrastruktúra van kiépítve, ami vetekszik a több milliárd dollár értékű vállalatokéval. Mi több csípőből visszafejtik a driver kódját, és megálmodják hozzá a komplett felépítést is."

    ATT-t Ray Adams sokszor ugy updateli, hogy kartyat se latta a program aminek ujonnan bekerult a tamogatasa.

    [ Szerkesztve ]

    "A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

Új hozzászólás Aktív témák