Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sennalacy

    aktív tag

    Akinek esetleg a driver-el van megoldhatatlannak tűnő gondja, ma olvastam egy érdekes hsz-t egy fórumon146-ost, miszerint a Driver Sweeper nem minden esetben jó megoldás, mert megkavarhatja a Win-t és erre az lehet a megoldás, ha letiltjuk az ott leírtak szerint a Win Update-ről való driver telepítést, majd a leszedjük a Driver Sweepert is, Express uninstall all Ati software-el a drivert is, majd újraindítás után az eszközkezelőből is addig szedegetjük ki a hozzá tartozó driverrel együtt a videókártyát, amíg végül nem telepít hozzá WDDM drivert automatikusan a rendszer, ekkor már jók vagyunk és állítólag bátran leszedhetünk és felrakhatunk gond nélkül új drivereket, mert mindig VGA módba kerül a rendszer, és rákérdez, hogy mit akarunk telepíteni hozzá..
    Ha jól értettem főként a CF rendszereknél léphet fel ilyen hiba, nekem a Driver Sweeperes megoldással se volt eddig gondom. De lehet, hogy megnézem ezt az eltávolítgatós mókát mert elég régen fent van már ez az oprendszer. Mondjuk az sem ártana, ha Driver Sweeper nélkül is lehetne egy újraindítással drivert frissíteni..
    Még csak annyi, hogy akinek ez sem segít annak a hsz szerint az oprendszer újra rakás lehet megoldás esetleg..

    [ Szerkesztve ]

    Pssszt, csendet kérek BIOS-t frissítek!

Új hozzászólás Aktív témák