Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz Tibiajax #6207 üzenetére

    Egészségedre! Na erre meg azt mondom, hogy nekem a Vista-val sem volt soha gondom. Már az integrált SP1-es példányt tettem fel, azóta folyamatosan frissül, még egy fagyásom, lassulásom, vagy kékhalálom sem volt azalatt a több, mint egy év alatt, mióta fönt van. A leg-gépigényesebb játékok (lásd pl. Crysis) is gond nélkül futnak a 64 bites Vista alatt röccenésmentesen, jobban, mint XP alatt. A jelenlegi hiba is max. 2 hónapja áll fönn, ami nem a Vista hibája. Magasról teszek rá, hogy milyen fényévekkel jobb a Win7, mint a Vista (bizonyára így van, mikor gyakorlatilag 100%-ban a Vista az alapja, csak kigyomláltak belőle pár dolgot), mivel tökéletesen működik ez is. Ez kb. olyan, mintha azt mondanád egy Aston Martin tulajnak, hogy üljön át egy Rolls Royce-ba, mert az fényévekkel jobb. Lehet, csak nem érdekel, mert ez is tökéletes.

    A VGA-mnak (Gainward Golden Sample) és a monitoromnak (Dell) semmi baja (mondhatni betenne, nem bazári gagyi egyik sem), ehhez nem kell programozónak lennie senkinek, hogy rájöjjön, mivel leírtam egyértelműen, hogy minek a hatására kezdett el jelentkezni a hiba, ami 100%, hogy szoftveres. Magam is tudom, hogy egy oprendszer újrahúzás megoldaná a dolgot (ennyire sötét azért nem vagyok), csak bíztam benne, hogy akad valaki széles e fórumban, aki kapásból megmondja, hogy mely rendszerfájlokhoz nyúljak a hiba elhárítása érdekében és nem kell ötször elmondanom, hogy nem akarok új oprendszert föltenni, pláne nem egy béta Win7-et. Tévedtem, ennyi.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák