Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bolic

    őstag

    Végre első életemben kötöttem össze 1080p@60Hz HDMI kábellel a Plazma TV-t! :R Csodálatos FullHD filmet néztem, a pl. a Disney tűzijáték szikrái olyan ragyogóan színesen esik le. :Y Az állatok is borzasztóan nagyon gyönyörűek tudnak lenni, megsimogatnék, de fúj! :D A bogár háta mint a többszínárnyalatú gyöngyszín. Akartam tovább mozizni, hát késő van. Brutálisan jó a FullHD felbontás! :R

    Tényleg csak kiterjesztett módban így tudtam használni, hová lett a klón mód? :F :W Sebaj, a 1080p odab*sz! ;] Valóban nehéz így kezelni a monitor nélkül, mivel a parancsikonok, a tálcán lévő gyorsikonok stb. nem lehet csak úgy áthúzni, ha a plazma tv-n elindítanám, máris a monitoron jelenik meg a futtatni kívánó program, pl. media player classic. Ez bugos vagy elsőbség miatt van ez? Nem káros, ha mindig ki-be kapcsolgatom majd a TFT monitort? :F Furcsa és kínos, de megpróbálom nem gyakrabban kapcsolgatni a monitort. :U Ja és Catalyst 8.10 RC2 alatt történik mindez, nem találkoztam súlyos bugokkal, csak amikor átváltok a TV-n a tv adásra, akkor a monitor néhány másodpercig fekete képet adott, néha össze-vissza villog. :B

    Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

Új hozzászólás Aktív témák