Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz mc-4 #3310 üzenetére

    No, örülök neki. :)
    Én a minap éppen kivettem a VMod-os tuningot az ATT-ből, hogy anélkül tegyem föl a letölthetőségek közé, aztán elfelejtettem visszaállítani auto túlhajtásban. A lényeg, hogy 1,1V-on, 303/303-on frankón feltettem full grafikára élelmosással a progit 1024x768-ban. Hát, sok manusnál, összecsapásnál, meg víznél rendesen el kezdett akadni, amikor viszont átvezető grafika volt, ment szépen, el sem akadt sehol az alacsony fesz. miatt. Viszont normális 3D beállítással megy rendesen. (Lényegében jól írták meg a progi kódját :C , nem egy NFS szemét.)
    Az "észrevételek" helyett nem árt egy monitorozást végezni, esetleg Fraps-szel.
    Hogy melyik program milyen beállításokkal fut zökkenőmentesen, azt programja válogatja, erre ott van a játék-profil létrehozásának lehetősége. Ennek leírását is megtalálod az oldalamon. A lényeg, hogy létrehozhatsz több 3D profilt (ha szükséges), miközben az alap 3D frekiket gyári értéken hagyod, mondjuk -0,1 V körül (nálam 1,425 helyett 1,3), aztán minden egyes játéknál azt használod a játék profillal, amelyikre az adott játéknak szüksége van. A profil létrehozása végén tehetsz hozzá az asztalra egy parancsikont, aztán többet nem kell törődnöd vele, game fut, VGA kímélve van, ha csak nem fölfelé húztad, mert az újaknál már szükség lehet erre is, persze (9800-zal a régieknél is). Amíg nem mész a gyári 3D fesz fölé, addig nem kell különösebben aggódnod, csak a biztonság kedvéért figyelj a hűtésre.

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák