Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    Érdekes ez a régóta áhítva várt (bár nem általam) 15.7 WHQL :o

    Az asztali gépemen semmi bajom nincs vele, ott csak egy eseménytelen frissítés volt 15.200.1040-rő 1046-ra.
    A laptopomon viszont (amin sokkal ritkábban frissítem a driver-t, legtöbbször csak a szökőévenkénti WHQL-re :P) sem a Sumo (iGPU), sem a Seymour (dGPU) DeviceID-ket (HD6 széria) nem ismeri fel annak ellenére, hogy a release notes szerint HD5-től Fury-ig elvileg mindent támogat, akár dekstop, akár mobile, Win7-től Win10-ig... Ez az első ilyen eset, hogy az AMD.com-ról származó driver nem ismeri ennek a laptopnak a DeviceID-it. Úgy sem sikerült telepíteni, hogy kézileg kiválasztottam egy másik HD6 mobile variánst az eszközkezelőben. :(((

    (Az iGPU-tól gyengébb dGPU-nak itt nyilván nincs sok értelme és amúgy sem hiányozna egy erősebb dGPU sem, így le szoktam tiltani a BIOS Setup-ban, csak mikor először nem települt, próbaképp bekapcsoltam. Egyébként HP 4535s noti.)

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák