Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ObiGabi

    aktív tag

    Sziasztok!

    Nem tűntem el, csak az élet közbe szólt.

    Ez az újra pasztázás kicsit megijesztett. Az én tudásom a kártya ki és be szereléséig terjed, így ezt mindenképpen szakemberre bíztam volna. Az általatok ajánlott MSI Afterburner-t is feltettem, ami alapból automatikusan állítja a ventilátor fordulatszámát. Terheletlenül 19-23 % között változik, ami 1003 és 1079 RPM-nek felel meg, így a GPU hőmérséklete 78 fok. Ha manuálisan felül bírálom, akkor csak azon az értéken fog dolgozni, amit megadtam, függetlenül a terheléstől. Ha 40%-ra állítom, akkor az már azért hallható, viszont így a WOT alatt a GPU Temp (MEMIO) 100 fokot alatt marad. Tehát, ha WOT-hoz támad kedvem, akkor legfeljebb kézzel kicsit feljebb tekerem a ventillátor fordulatszámát, a többi alkalmazásnál, meg hagyom automatát.
    Minden esetre megnyugtató, hogy többőtöknél hasonló értéket produkált az ilyen kártya.

    De kanyarodjunk vissza a fórum eredeti témájához, a Catalys-hez.
    A gondom az volt, hogy valamiért a telepítő nem tudta lefuttatni és felrakni magát, csak akkor, ha az AMD VISION Engine-t kihagytam. Így viszont nem volt lehetőségem semmilyen finomhangolásra. Gondoltam újra ráengedem a telepítőt a már telepített állományokra egyedi telepítéssel és csak az AMD VISION Engine-t választom ki a listából. És láss csodát, sikerült! A korábbi verziókkal nem volt ilyen gondom, simán ment minden.

    Köszönöm a hasznos tanácsokat és információkat!

    :R

    Annak ellenére, hogy az élet drága, még mindig elég népszerű...

Új hozzászólás Aktív témák