Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ren Hoek

    veterán

    válasz wwenigma #29408 üzenetére

    Érdekes, hogy nV drivert felraktam, egyből ment a lejátszás Gom Playerrel, codeccel, tökéletesen elsőre. Itt most nem a lejátszó szaggat, hanem a Win felülete is, youtube is.

    Az AMD-s korszak szűz winnel kezdődött, egy régebbi driverrel még korábban, tehát driver nem zavarhatott be. Vagy ez komoly, hogy driver frissítésnél le kell gyilkolni előtte a régit?

    Leszedtem az új Omegát, az automatikus driver frissítővel. Package errort ír (miért?)
    Leszedtem külön kiválasztva az eszközt, Package error. és a fenti hibaüzenetet adta, de azért befejeződött a telepítés (ezelőtt rengetegszer raktam már fel Catalyst drivereket más gépekre és SOHA ilyet adott ilyet)

    Ez off, de ezért különösen k... anyját az AMD driver részlegének, amire felszenvedtem a vadi új HP Probook 450 G1-re, 20 féle Catalystet, (általános probléma sajnos, hogy nem működik együtt az Intel Hybrid móddal sajnos, és egyetlen hivatalos AMD Catalyst sem jó hozzá csak hackelt orosz driver, és a HP-s ősrégi... de mind1, legalább most stabil, és megy... notis topicban szidják folyton az AMD-s drivereket is)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák