Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz belinho #28599 üzenetére

    Engem achievement kategóriába tartozó kihívás "megbántani", szóval ettől ne tarts! :N :R

    "Az uninstall driver tudja miket kell leszedni és miket kell otthagyni, így van megírva."

    Ez a gondolatmenet ott hibás, hogy ha bármit fenthagy/meghagy egy szűz Win7 drivertelepítési előtti állapotán kívül (ATI/AMD szemszögből nézve..), az már olyan változó lehet, ami esetlegesen bekavarhat egy következő drivernek.
    (Ugye abban egyetértünk, egy szűz Winre feltett Catalyst semmit nem hiányol(hat)/működik rendesen.., maximum NET frameworkot, azt is régebbi Win kiadások esetén)
    No, az általam használt/szerinted kifogásolható metotika semmi más, csak az erre az állapotra való törekvés.
    Biztosíthatlak, a manual mappa törölgetés/registry pucolás kizárólag olyan dolgokra korlátozódik, amikről tudom, hogy a Catalyst install eredményei. Majd ha driver csere előtt állsz legközelebb, javaslom szedd le a saját uninstallerével, nézd meg hol/hány/milyen mappa/tartalom marad meg utána, restart után indítsd rá az AMD Clean Install Utilityt és vond le a következtetést szerinted felesleges-e! :R

    "Szóval aki belepiszkál az ne csodálkozzon, hogy utána nem működik valami."

    Ebben igazad is van/lenne, de csak attól a résztől ahol azt írtam elfogyott a türelmem/beborultam és elefánt a porcelánboltban mentalitással nekiestem a registrynek.
    Mivel azonban ezt a fentebb taglalt metotika megelőzte és eredmény nélkül zárult, szerintem fel nem róható.
    Esetleg használnám most is a 14.7 néven futó, amúgy 14.11-es driver mixet.

    Ettől függetlenül még simán elképzelhető, hogy a registry robbantás előtt én rontottam el valamit, figyelmetlenül nem a szokott módon csináltam valamit, azt is 4x egymás után, csak a valószínűsége nem túl nagy :N, de elképzelhető. :R

    Ottvan még ugye lehetőségnek bármilyen softveres anomália, akár Win7 akár Catalyst akár a kettő kölcsönhatása szinten. Nem tudom mi volt ez, az a lényeg hogy megoldódott/megoldottam.
    Kizárólag azért postoltam ide, mert mint írtam is nagyon sokszor (túl sokszor..) szóltam már oda forumtársaknak user errort emlegetve, amikor elmondásuk szerint mindent properül csináltak, mégsem sikerült normálisan a driver csere, holott nálam marha régóta nem volt ilyesmivel gond.

    Na egészen tegnap előttig.. :D , leírtam mert hátha segítek ezzel másoknak is és mert ezzel tartoztam, hogy igen, szerintem mindent jól csináltam de mégse akart összejönni..! :R

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák