Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonio

    senior tag

    válasz Daniel #2685 üzenetére

    hello

    nekem is valami hasonló történt ... bár nekem 7.3 -assal
    gép bekapcs xp bejelentkezik stb. aztán mikor valamelyik programikonra kapcsoaltam képernyő lesötétült csak egérkurzort(nyilacskát) láttam, na mondom ez meg micsoda?

    kikapcs újra be, de mostmár be se jött az xp ill a háttérben minden működött szépen csak éppen a képernyő volt sötét (botolás közben oké láttammindent), na kezdtem ahajamat tépni

    indítás csökkentett módban virus ellenőrzés, anti spyver stb. újraindít de még egy rendszer visszaállítással is megspékeltem, na szépen bejön XP klikkelek firefox iconra, oszt képernyő lesötétül megint :(

    aztán akkor kezdett felrémleni hogy a driver lehet a ludas mivel csökkentett módban ment a dolog. szóval megint újraindítás csökkentett módban uninstal, aztán most felraktam 7.4-es verziót, de most olvasom hogy azzal is van gebasz :( de egyenlőre megteszi, mert kifolytmár a szemem az alap képernyőfrissítéstől :) (na persze ez az egész herce hurca hosszabb volt mint leírtam )

    na mindegy meglátom ez meddig húzza,
    kb 1-2 hónapja raktam fel előző drivert előtte még kb egy 2 éves driver volt ...

    gőzöm nincs mért történt ez illette mi váltja ki csak úgy ukmukfukk :F

    Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

Új hozzászólás Aktív témák