Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz jozsef8 #26890 üzenetére

    Úgy fest, hogy volt az a kártya túlhajtva is. ;) (Ettől függetlenül mehetett 60%-on.) Esetleg a VRM-eket nem mérte (vagy rosszul), és degradálódtak a túlmelegedéstől.
    Csökkentett módban nincs VGA driver, tehát az is lehet éppen a hunyó, ha az AMD csöndben avultatni kezdte volna a HD6 szériát is. Későbbi driver helyett, ha régebbit teszel föl, nem feltétlenül hozza rendbe a dolgokat, beállítások ott maradnak (akkor is, ha az eltávolításukat választod), akármilyen szabályosan végzed is el (pont tegnap jártam így, pucolhattam kézzel). A Catalyst Uninstall utility meg olyasmit is eltávolít, amit nem kéne.

    Tipp 1: Afterburnerrel vedd vissza az órajeleket, úgy rendben lesz egy darabig, ha a degradálódás a probléma.

    Tipp 2: AMD driver helyett próbálj Windows update-eset, természetesen az AMD-s teljes lepucolása után.

    ...

    A video lejátszásos hibát az AMD Accelerated Video stb. okozta. még egy remek technológia a részükről. :C Ahogy kiirtottam, semmiféle akadás, késlekedés, minden videó pikk-pakk működik, TV is.

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák