Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • troller

    senior tag

    Előjött nálam az a probléma, hogy nem tudok Catalystot telepíteni, mivel telepítéskor kiadja az "észlelő illesztőprogram betöltése sikertelen" hibaüzenetet, és lefagy a telepítő. Több Catalystot is kipróbáltam, (12.8, 13.9, 13.11, 13.12) mindnél ugyanez a probléma.
    Nekem win7 32it és HD5770 mellett csinálta, de ráguglizva azt láttam, hogy évek óta előjövő hibajelenség különböző AMD videókártyák és driverek esetén, a topikban is kérdezték már többször is, de korrekt megoldást nem láttam rá.
    Nos nekem úgy tűnik, hogy a gond az, hogy a letöltött Catalyst az első futtatáskor kitömöríti magát a C:\AMD mappába és innen fut le igazából a telepítés, és valamiért itt a C-n nem kapja meg a kellő jogosultságokat a telepítő. Nem tudom, hogy a Win7 szól-e be (UAC-ot levettem minimumra, de az sem segített) vagy a NOD32 okozza. Mindenesetre, mikor ez így nagyjából tisztázódott nekem, akkor szépen átmásoltam a C:\AMD mappát egy másik meghajtóra és onnan futtatva gond nélkül ment a telepítés.
    Csak azért írtam le, hogy ha valaki belefutna ebbe a hibába, akkor kicsit egyszerűbb legyen a dolga.

    Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

Új hozzászólás Aktív témák