Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • goodboy007

    senior tag

    Újratelepítettem a windowst és miután a catalystot telepítettem, továbbra sem érzékelte a gép a vga-t. 11.3-at raktam fel, mert annak a telepítője volt épp a gépen.
    Aztán leszedtem a legújabb 11.6-ost, de ugyanígy feltelepült és mikor az asztalon jobb gomb-->catalyst control center-t nyomok, csak tölt pár másodpercet a gép és nem történik semmi.

    Ezután mégegyszer újratelepítettem a windowst és most az előtte használt 10.11-es drivert raktam fel, itt még furcsább dolog jött elő. Az újraindítás után, mintha semmi nem települt volna, a catalyst-ra rákeresve, mintha sehol sem lett volna a rendszerben. A "regisztrálom-e a termékemet?" ablak viszont előjött.
    Megint felraktam az új drivert, de most előjött ugyanaz a hiba, hogy telepítve van, de nem működik.
    Több helyről szedtem le a drivereket, úgyhogy ez a hiba kizárva.
    Windows 7 x64 a rendszerem.

    Korábban még egyszer sem tapasztaltam ilyet, pedig már tavaly április óta meg van a gép és azóta többször frissítettem a catalystot.

    Valami ötlet?

    "propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

Új hozzászólás Aktív témák