Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kranazoli

    senior tag

    válasz pete_21 #13714 üzenetére

    Nem hülye kérdés. :)

    A DCOM hiba az az eseménynaplóban van. Tulajdonképp nem is hiba. Legalábbis működésben, gyakorlatban nem okoz semmi problémát. Abu szerint sem kell foglalkozni vele. Inkább csak amolyan zavaró probléma, bug - főképp azoknál, akik mondjuk néha ránéznek az eseménynaplóra is. :D

    Eseménynapló -> Rendszer (ág)

    Minden gép leállításkor keletkezik egy ilyen hibaüzi, a 11.4-es Cata óta:

    És épp ezért, mivel a hibaüzenet gép leállításkor keletkezik, sem kell foglalkozni vele. Abu annyit írt róla, hogy nem is Cata hiba, hanem IPv6 és IPv4 probléma. (de többeknek, köztünk Nekem sem sikerült ignorálni az arra adott megoldással)

    Én a hotfix driver-t tettem fel, ami így néz ki: (11.5a hotfix)

    DCOM error ennél is van.

    Aki a sima 11.5-ös driver-t tette fel, abban is van?! (gondolom igen)

    ---------------------

    "A 11.5a-t érdemes feltenni? Fura, miért jött ki ilyen gyorsan, és szintén fura, miért foglal 1,5x annyi helyet a hotfixes..."

    Persze, hogy érdemes.
    Azért jöhetett ki ilyen korán, mert a 11.4 nagyon késve érkezett. Lehet a 11.5 már akkor kész volt(vagy nagyon a finish-ben), amikor a 11.4 megjelent. A hotfix pedig pl. azért akkora, mert benne vannak az opcionális komponensek is, ill. ahogy fentebb is látszik magyarul (is) beszél. ;)

    [ Szerkesztve ]

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

Új hozzászólás Aktív témák