Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kranazoli

    senior tag

    válasz misx #13360 üzenetére

    "próbálja meg frissíteni a NET keretrendszert! A Catalyst erre épül, nálam megoldotta a problémát. A Visual C-s cuccokból is ajánlott az összes frissítést rátenni. Win7 update-n amúgy is megjelennek."

    Melyik .NET keretrendszert?!
    Nálam Win7-en speciel 1etlen Visual C++ sem jelenik meg, csak a telepítettekhez lévő biztonsági frissítések

    (nincs VPU recover-em)

    KIRA\/NOVA: "Csak úgy spontán kékhalál általában nem terhelés alatt."

    És miből gondolod, hogy a BSOD az a VGA driver miatt van?!?! Annyi oka lehet, mint égen a csillag. Eventlog-ba a Windows beírja a restart "okát".

    Nobi23: "Nekem egy olyan problémám lenne, csomó más ember is tapasztalta ezt, de nem tudtam rá megoldást találni hátha ti tudtok valamit segíteni! Szóval, amióta az új catalyst kinézet van, azóta nekem a jobb felső sarokba az egér akad, csak akkor nem akad, ha kiveszem az egér árnyékát, de ha a google chrome-ot megnyitom ami hardveres gyorsítást használ, az első 10 másodperc alatt, amíg a program elindul egérárnyék nélkül is ugyanúgy szaggat a jobb felső sarokba az egér! "

    Semmi hasonlót nem tapasztalok. Win7 SP1 + up to date WU. Fox4. Próbáld másik böngészővel. Cata 11.4 preview-ot használok.

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

Új hozzászólás Aktív témák